Odkryj swoją kobiecość w trampkach

To już nie początek wieku XX, kiedy spodnie były dla mężczyzn, a spódnice dla kobiet.

Teraz jeśli zechcesz możesz być prezydentem i nadal płakać na komediach romantycznych, urodzić pięcioro dzieci, a nawet zdobyć Koronę Ziemi. Masz wybór i to jest Twój największy atut, więc nie daj się sprowokować mało odważnej istocie, która stwierdzi, że w 80. urodziny babci musisz wystąpić w nienagannej garsonce, jeśli Ty będziesz miała ochotę wskoczyć w trampki połączone z jedwabną sukienką. Strój sportowy, czy jedynie jego elementy również mogą stanowić o klasie i Twojej kobiecości, a łącząc go odpowiednio z innymi częściami garderoby, powszechnie uznawanymi za eleganckie, możesz poczuć się obiektem atrakcyjnym, podziwianym nie tylko przez mężczyzn, ale i inne kobiety.
Przekonaj się, że spodnie „dresowe” dodadzą Ci pewności siebie nie tylko na przebieżce w parku, ale i na spotkaniu ze znajomymi w pubie.
Nie obrażaj się na szowinistyczne zwyczaje, ale zastanów się, co ważnego jest w tym, że jesteś kobietą i czerp z tego, ile się da.

Sportowe szaleństwo

Dziś przenosimy się na krakowski Kazimierz, gdzie postały zdjęcia stylizacji sportowej. W tym zestawieniu ubrań chciałam pokazać, że sportowy styl nie musi być nudny i szary, ale może być kolorowy. Stylizacja jest inspirowana amerykańskim przedmieściem oraz popowymi teledyskami muzycznymi. Stylizacja ...

Czytaj więcej »