American girl

Nie potrzeba wiele wysiłku, aby na imprezie wyglądać jak amerykańska gwiazda. Nawet łącząc proste kroje z bogatymi dodatkami możesz osiągnąć ten cel.

Luźne i wygodne ciuchy to priorytet u Kate Moss, lecz zawsze musi być to “coś z pazurem”. W tej stylizacji prosta, grzeczna sukienka jest tłem dla dodatków. Dzięki temu na początku sprawisz wrażenie skromnej osoby, lecz gdy przyjrzymy się akcesoriom zauważymy Twoje szalone oblicze. Pierwsze skrzypce odgrywa torebka z flagą Ameryki i złotymi zdobieniami. Jeśli lubicie duże bransolety i wisiory, możecie także zaszaleć w kwestii biżuterii. Nie zapomnijmy o butach, bo to także ważny element przy stylizacjach o prostych krojach. Strzałem w dziesiątkę będą szpilki! Najlepiej w zdecydowanym kolorze. Jeżeli wybierzesz drapieżny czerwony, poczujesz się seksownie i doda Ci to pewności siebie. Twoje nogi na pierwszym planie na pewno zostaną zapamiętane!

93-impreza-kliszcz-1

93-impreza-kliszcz-2

93-impreza-kliszcz-3

93-impreza-kliszcz-4

93-impreza-kliszcz-5

Autorzy:
Zdjęcia: Sylwia Kliszcz
Modelka: Marina Bondarevska
Stylizacja: Sylwia Kliszcz

Ubrania i dodatki:
Sukienka: Komis Odzieżowy Komoda, 28 zł
Buty: Komis Odzieżowy Komoda, 29 zł
Torebka – własność stylistki

Łączny koszt stylizacji 57 zł.

Komis Odzieżowy KOmoda, ul. Kobrzyńska 112, Kraków

Podziel się:

2 komentarze

  1. Karolka

    Butom mówię nie…. ale reszta jest łał !!!! Zwłaszcza ta torebka 🙂

  2. Karo.Bu

    Torebka obłędna ! Zdecydowanie dodaje charakteru stylizacji i bardzo fajnie dopełnia się z sukienką. Stylistka idealnie pokazała że look może opierać się głównie na dodatkach 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*