Bezszwowa bielizna – hit bieliźniany ostatnich lat!

Jeden z największych z hitów bieliźnianych ostatnich lat. Do bielizny ciętej laserowo – czyli bezszwowej – przekonały się miliony kobiet na całym świecie. Brak szwów bocznych i innych sprawia, że jest dyskretna i nie naraża skóry na podrażnienia.

Bielizna bezszwowa Gatta wykonana jest z wysokiej jakości materiałów (głównie poliamid), które zapewniają dużą przepuszczalność powietrza i idealnie dopasowują się do kształtów ciała. Marka oferuje szeroki wybór bielizny bezszwowej, między innymi, kilka fasonów majtek i topów, różnego rodzaju body i T-shirty.

news-bezszwowa-bielizna-1

Niemal wszystkie modele z tej linii są dostępne w dwóch podstawowych kolorach do wyboru, białym i czarnym, natomiast można też znaleźć w wielu innych wersjach kolorystycznych, np. cieliste.

news-bezszwowa-bielizna-ik

Podziel się:

3 komentarze

  1. AleksandraMi

    Zastanawiam się nad zakupem takiej bielizny, ale się jednak trochę obawiam. Dziewczyny, czy któraś z Was tego używa ? 🙂

  2. KarolinaZ

    Ja mam taki bezszwowy biustonosz i jestem z niego bardzo zadowolona. Świetnie sprawdza się podczas ćwiczeń czy biegania. Przez swój unikalny krój świetnie pasuje pod różne topy 🙂

  3. Gahanova

    bardzo przydatna rzecz, zwłaszcza bielizna dolna, lepiej wygląda w legginsach niż odrysowane, bijące po oczach linie majtek 🙂 poza tym też taka bielizna dobrze wpisuje się w biurowy dres code – raczej nie poszłybyśmy na rozmowę kwalifikacyjną w spódnicy ołówkowej, na której z kilometra obijają się szwy bielizny, to wygląda bardzo niechlujnie, a przecież trzeba się zaprezentować z jak najlepszej strony, nieprawdaż? 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*