Biżuteria Celebrytka podbiła nasze serca

Moda na Celebrytki czyli delikatne łańcuszki z zawieszkami typu koniczynka, koło, gwiazdka i inne. Jak podbiły nasze serca i w czym tkwi ich sekret?

celebrytka-dodatki-i-gadżety-1

celebrytka-dodatki-i-gadżety-2

Naszyjniki te stały się modne wśród gwiazd, stąd też pochodzi nazwa “naszyjnik gwiazd” czyli po prostu celebrytka.
Subtelna i delikatna biżuteria z symbolicznym wisiorkiem, może być noszona praktycznie przez każdą kobietę do większości stylizacji- casualowej, eleganckiej czy wieczorowej. Dostępne w różnych rozmiarach – możesz wybrać zarówno dłuższe jak i te praktyczniejsze zapinane tuż przy szyi.

Jedne z najpopularniejszych kształtów zawieszek oprócz kółeczek, gwiazdek i koniczynek, to serduszka, znak nieskończoności, kwiat, słonik, kwadrat, żyletka i inne.

celebrytka-dodatki-i-gadżety-3

Jeśli nie stać Cię na prawdziwe złoto z pewnością znajdziesz ten sam odpowiednik w wersji pozłacanej lub posrebrzanej. Być może zakupisz go w komplecie z bransoletką i kolczykami, a nawet pozwolisz sobie na specjalny grawer.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Wilczamama

    bardzo ładnie wygląda, jeśli wisiorek nie jest “tandetny” i ma ładny wzór i jest tylko jedna zawieszka. Ten rodzaj biżuterii łatwo zniszczyć, wybierając wisiorki z dziecięcymi wzorkami typu serduszka, miśki itp, wieszając ich po kilka na łańcuszku i to jeszcze mających się do siebie jak piernik do wiatraka. Są dobrym rozwiązaniem biżuterii do pracy 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*