Celia do ust – dobra jakość w przystępnej cenie

Poszukujesz idealnych produktów do makijażu ust na lato 2016?

Celia – będąca na naszym rynku od lat, podczas których wyrobiła sobie renomę i rzesze wiernych klientów, wypuściła nową linię pomadek i błyszczyków specjalnie na tę okazję!

CELIA CANDY LOVE to błyszczyki w 6 pudrowych, cukierkowych kolorach, które doskonale sprawdzą się zarówno nałożone na pomadkę, jak i bezpośrednio na wargi.
Kosmetyk nada Ci blasku, nawilży usta, a Ty nie będziesz musiała martwić się sklejaniem, czy przesuszaniem pod wpływem błyszczyku. Koniec z uciążliwą aplikacją i ciągnącą się formułą! Średni poziom krycia to złoty środek makijażu – doskonały na każdą okazję.

celia candy love

CELIA ELEGANCE jest pomadką na jeden ze słonecznych, letnich dni, ale nie tylko. 12 klasycznych kolorów to wybór, jaki pozwoli Ci na dopasowanie szminki do okazji. Subtelnie podkreśli usta i utrzyma kolor przez wiele godzin. Podobnie jak poprzednia propozycja – nawilży usta, a jej delikatny skład zapewni Ci dobrą kondycję ust.

celia elegance

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*