Coctail Party

Koniec lata to czas wielu bardziej lub mniej oficjalnych imprez. Warto być na nie przygotowanym z modnym i uniwersalnym zestawem pod ręką.

Prosta sukienka z modnym dekoltem typu ‘hiszpanka’, sprawdza się idealnie zarówno na skromnym przyjęciu weselnym znajomych jak i na firmowym garden party. Jako, że pastele idealnie nadają się na dzień – zdecydowałam się na odcień pudrowego różu. Sukienkę ze względu na jej prosty krój, można dowolnie ‘modelować’ dodatkami – ja wybrałam cieniutki pasek i czarną, nieco rockową kopertówkę. Do tego delikatna bransoletka z koralików w kolorze sukienki i sznurowane buty w kolorze nude.
Na chłodniejszy wieczór – ze względu na nieformalny charakter mojej imprezy – wybrałam jasną, jeansową kurtkę, chociaż na okazje bardziej oficjalne równie dobrze sprawdzi się lekki żakiet. Wystarczy tylko lekki makijaż i można stać się gwiazda letniej imprezy. Lato trwaj!

76-wieczor-impreza-ciongawa-1

76-wieczor-impreza-ciongawa-2

76-wieczor-impreza-ciongawa-3

76-wieczor-impreza-ciongawa-4

76-wieczor-impreza-ciongawa-5

76-wieczor-impreza-ciongawa-6

Autorzy:
Zdjęcia: Agnieszka Jędrzejowska
Wizaż: Magdalena Ciongawa
Modelka: Magdalena Ciongawa
Stylizacja: Magdalena Ciongawa

Ubrania i dodatki:
Szafa własna
Sukienka: własność stylistki
Buty: Deichmann, własność stylistki
Torebka: Mango, własność stylistki
Bransoletka: Fanaberie Multistore

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*