Coś nowego / Coś starego

Ostatnio moim hobby stało się chodzenie po second handach. Uwielbiam wyszukiwać ciekawe nowinki, które pomagają stworzyć oryginalne stylizacje – lub po prostu znaleźć coś innego niż w zwykłej sieciówce.

Futerkowe bolerko znalazłam przypadkiem podczas jednej z moich wypraw do second handu i zwyczajnie nie mogłam go nie kupić. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jego cenę (ok. 20 PLN) stwierdziłam, że na pewno kiedyś się przyda. Jak się okazało, bolerko przydało się bardzo szybko – idealnie uzupełniło prostą stylizację. Zresztą, moim zdaniem tak oryginalny dodatek naprawdę dobrze sprawdza się tylko przy prostych formach, jak jeansy i biały t-shirt. Do tego nowe buty, które upolowałam w Dublińskim ciucholandzie, podczas jednej z wycieczek na zieloną wyspę. Tak oto małym nakładem finansowym można się wyróżnić na tle „polujacych” na aktualnych przecenach koleżanek.

77-wieczór-ciongawa-1

77-wieczór-ciongawa-2

77-wieczór-ciongawa-3

77-wieczór-ciongawa-4

77-wieczór-ciongawa-5

Autorzy:
Zdjęcia: Agnieszka Jędrzejowska
Wizaż: Magdalena Ciongawa
Modelka: Magdalena Ciongawa
Stylizacja: Magdalena Ciongawa

Ubrania i dodatki:
Szafa własna
Top: Reserved, własność stylistki
Jeansy: Carry, własność stylistki
Futerko: Second Hand, własność stylistki
Buty i dodatki: własność stylistki

Podziel się:

1 komentarz

  1. EwaW

    Wow, to bolerko jest kapitalne i jeszcze za taką cenę! 🙂 Buty średnio za mną przemawiają, lubię bardziej zakrywające palce 😀 ale za to świetnie się komponują z torebką i bransoletka! 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*