Czas na imprezę!

Połączenie czerni i bieli od dawien dawna sprawdza się zawsze i wszędzie. Tym razem kompilacja tych dwóch kolorów została przełamana srebrem. Jeśli chodzi o imprezy – to lato jeszcze się nie skończyło.

Szorty to must have w każdej kobiecej szafie – w połączeniu z białym topem to fajna podstawa całego look-u. Kluczowym elementem stylizacji jest sukienko – kamizelka, która narzucona na top nadaje charakteru całości. Jak wiadomo dodatki to “rama do obrazu”, czyli niezbędnik, któremu zawsze mówimy tak! W tym przypadku dobrałyśmy mocny, duży wisior wpisujący się w zamierzoną kolorystykę, mocne rockowe botki z klamrami (jednak odsłaniające kostkę) oraz pasek również biżuteryjny.
Okulary to dodatek, który już nie tylko pełni swoją pierwotną funkcję, ale gadżet, który często skupia uwagę, tak jak w tym przypadku. Wchodząc do klubu chowamy okulary i jesteśmy gotowe na zabawę przez całą noc!!!

92-rocznice-rutkowska-1

92-rocznice-rutkowska-2

92-rocznice-rutkowska-3

92-rocznice-rutkowska-4

92-rocznice-rutkowska-5

92-rocznice-rutkowska-7

92-rocznice-rutkowska-6

Ubrania i dodatki:
szafa stylistki

Podziel się:

2 komentarze

  1. EwaW

    Ta kamizelka jest super, jednak dobrałabym inne buty, bo sprawiają wrażenie ciężkości latem.

  2. Natquuu

    Look nieskomplikowany a wygląda bardzo fajnie 🙂 To wszystko dzięki tej kamizelce 🙂 Uniwersalny ciuch, w sumie do wielu stylizacji będzie pasował i doda im smaku 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*