Styl do pracy i na uczelnię

Twoja siła, kobiecość, wdzięk i styl szczególnie ważne są w pracy i na uczelni w kontaktach z innymi. Zadbaj o to, by Twój styl w pracy i na uczelni był niepodważalnie najlepszy.

Twoja praca ogranicza Cię stylistycznie? Jesteś bizneswoman lub pracowniczką wyższego szczebla? Nie musisz nosić czarnych długich spodni, białej lub niebieskiej koszuli dopiętej na ostatni guzik i czarnej marynarki. A nawet jeśli, złam tę nudę fikuśną biżuterią w zdecydowanym kolorze. Zacznij eksperymentować z formami zachowując zasady dress code’u. Włóż rozkloszowaną spódnicę, modnie skrojoną marynarkę, a całość urozmaić kobiecymi dodatkami. Stonowaną kolorystykę przełam mocnym kolorem trencza albo graficznym wzorem na spódnicy.
Masz szczęście i Twój pracodawca nie wymaga od Ciebie mundurku? Jesteś niezależną dziewczyną pracującą na zlecenie i możesz pozwolić sobie na mocną dawkę koloru. Męskie spodnie i koszule, a zamiast szpilek, trampki na spotkaniach biznesowych dodadzą Ci pewności siebie i w razie potrzeby pozwolą Ci na szybką ucieczkę.
Praktykantki nie muszą całkowicie rezygnować z młodzieżowego stylu. Biurową klasykę ożyw kolorowymi dodatkami w stylu jak z college’u. Patentem na styl okaże się biała koszula i czarna spódnica, które sprawdzą się w każdym biurze. Unowocześnią je Oksfordy i rockowa biżuteria.
To w pracy, a na uczelni? Pełen luz! Byle wytrzymać te kilka godzin na nudnych wykładach z przysypiającym profesorem na antresoli.