Dress Code inaczej

Czas do pracy! Dla tych z was, którym korporacja nie ogranicza wolności wizerunkowej, przedstawiam lekką i nowoczesną casualową stylizację biurową.

Każda z nas lubi czuć się w biurze modnie i wygodnie. Jeśli więc tylko nasz firmowy dress code na to pozwala, wskoczmy w jeansy! W połączeniu z żakietem i prostym topem, nasze ulubione spodnie nabiorą bardziej oficjalnego charakteru. Z drugiej strony jeans świetnie się sprawdza podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze. Do jeansów dobrałam prosty biały top, oraz kupiony na wyprzedaży lekki, biały żakiet z motylami – moim ulubionym motywem. Dla podkreślenia biurowego charakteru stylizacji, dodałam złotą kolię, wygrzebaną za grosze w jakimś ciucholandzie. A po pracy wystarczy tylko zmienić szpilki na wygodne trampki i można ruszać w miasto!

71-praca-ciongawa-1

71-praca-ciongawa-2

71-praca-ciongawa-3

71-praca-ciongawa-4

Autorzy:
Zdjęcia: Agnieszka Jędrzejowska
Wizaż: Magdalena Ciongawa
Modelka: Magdalena Ciongawa
Stylizacja: Magdalena Ciongawa

Ubrania i dodatki:
Żakiet w motyle: Carry
Top: Reserved
Spodnie jeansowe: Carry
Torebka: Dune
Naszyjnik: Second Hand
Dodatki: szafa własna

W stylizacji wykorzystano ubrania własności stylistki.

Podziel się:

4 komentarze

 1. Natquuu

  Bardzo podoba mi się ten naszyjnik oraz marynarka 🙂 Całość utrzymana fajnie w luźnym stylu, ale widać jej biznesowy charakter 🙂 Dobrze się prezentuje i jest wygodna, co jest dużym plusem 🙂

 2. Depeszowa23

  Bardzo ładna stylizacja, zwłaszcza dla młodych dziewczyn, które niezbyt dobrze czują się w stricte biurowych mundurkach, ale praca od nich tego wymaga 🙂 bardzo ładna marynarka oraz biżuteria, choć aż tak pokaźny naszyjnik wg mnie jest zbędny, do pracy wystarczy zwykły łańcuszek:)

 3. Wilczamama

  świetne 🙂 wchodzę głębiej w stronę i widzę coraz fajniejsze rzeczy 🙂

 4. Depeszowa23

  mi się podoba bardzo marynarka, taka nietypowa, bardzo letnia 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*