Ekscytujący Dzień Dziecka w barwach nude :-)

W Dzień Dziecka bez skrępowania można sobie pozwolić na infantylną sesję zdjęciową i stylizację. Taką słodziutką jak smaki dzieciństwa – wata cukrowa, lody, truskawki z ogródka babci… STOP!

Skoro znacie już moje inspiracje, to „Czas przejść do sedna”. Wiem, że mówię jako dorosła kobieta, dlatego postaram się przejść na tryb dziecięcego myślenia.

dzien-dziecka-1

dzien-dziecka-2

Opowiem Wam dzisiaj o moim bajecznym zestawie w odcieniach nude. Jednak by ktoś nie zarzucił mi zaraz, że jest on mdły jak wyżej wymienione łakocie, ubarwiłam go bogatą kolią z kolorowymi kamieniami, które wyglądają jak mentosy. 😀
Ale to nie wszystko. Spójrzcie na te bombastyczne kolczyki podobne do gumy balonowej i złoty pierścionek. Może to od królewicza na białym rumaku, który po drodze znalazł beżowy pantofelek. Nie ma go jednak.

dzien-dziecka-3

dzien-dziecka-4

A księżniczka czeka i czeka patrząc na swój biały zegarek, bo kiedy wybije północ… czas by uciec położyć się spać, a rano bez trudu wstać na ósmą do pracy. Być może jeszcze tej nocy przyśni się jej ucieczka w krainę beztroski z wznoszącymi się ku niebu balonami… Albo nowa pastelowa torebka, której tak zazdrości swojej koleżance.

dzien-dziecka-5

I w tym momencie bajka prysła – zadzwonił budzik. Czas zarobić na swoje wybryki!
Ale spójrz… Jedno z Twoich dziecięcych marzeń się spełniło – jesteś dorosła kobietą i rozmiar szpilek 37 leży na Tobie jak ulał. Założysz je JUŻ w najbliższą sobotę, na kolację ze swoim księciem. „Dozwolone od lat 18-tu”.

P.S Jak ja uwielbiam się z Wami droczyć ;-).

Wiec jeśli jesteś matką, to zanim usłyszysz od swojej pociechy „Mamooo, nudzę się(…)” – po prostu na nowo stań się dzieckiem.

P.S Lubię się droczyć.

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*