Elegancja Francja

Wyobrażam sobie, że tak właśnie ubierałaby się moja ikona stylu Coco Chanel, gdyby żyła współcześnie. Za nic nie zrezygnowałaby z klasycznej bieli i czerni, szerokich spodni i półbutów.

To Coco Chanel podczas konnej przejażdżki stwierdziła, że ma dość krępujących ruchów sukien i dosłownie ściągnęła spodnie z jeźdźca – mężczyzny. „Dałam kobietom poczucie wolności,” powiedziała kiedyś.

81-wydarzenia-rocznice-fanaberie-1

Szerokie spodnie na stałe zagościły w naszych szafach i my też nie chcemy o nich zapomnieć. Trzeba jednak uważać, bo nie wszystkim ten krój będzie pasował do figury. Mówi się, że w szerokich spodniach dobrze wyglądają tylko wysokie i szczupłe dziewczyny, jednak ja uważam, że jest to kwestia dobrania odpowiedniego fasonu spodni i reszty garderoby oraz najważniejsze …. dodatków!

81-wydarzenia-rocznice-fanaberie-2

81-wydarzenia-rocznice-fanaberie-3

W modzie są zarówno długie spodnie jak i te do połowy łydki zwane “kulotami” – to niepopularne słowo na stałe wpisało się na listę najważniejszych trendów nadchodzącego sezonu. Dlatego warto je zapamiętać! Słowo „kuloty” pochodzi od francuskiego culottes.

81-wydarzenia-rocznice-fanaberie-4

81-wydarzenia-rocznice-fanaberie-5

Wybieraj je na wieczorne wyjścia do teatru, na pierwszą randkę czy romantyczną kolacje z narzeczonym.
Bądź paryżanką gdziekolwiek jesteś.

81-wydarzenia-rocznice-fanaberie-6

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Oliwia Miodońska
Stylizacja: Kamila Sierant

Ubrania i dodatki:
Spodnie: Vila, 49,90 zł
Koszula: Fanaberie, 39,90 zł
Torebka ze skóry &other stories: 39,90 zł
Buty: Vices, 59,90 zł
Łączny koszt stylizacji poniżej 190 zł

Wszystkie rzeczy wykorzystane do stylizacji dostępne w sklepie Fanaberie Multistore.
www.fanaberie.net
Fanaberie Multistore, ul. Krupnicza 8, Kraków

Podziel się:

4 komentarze

  1. Fajniutkie te spodnie !

  2. KarolinaZ

    Coś mnie zniechęca do tych spodni na pierwszy rzut oka, ale jak dłużej na nie patrzę, to coś mi się też w nich jednak podoba 😀 Bluzeczka i wisiorek bardzo ładne, choć chyba dobrałabym je do klasycznych, czarnych spodni 🙂

  3. Gahanova

    zgrabnie, ładnie podkreśla kobiece kształty i jak na moje oko nawet trochę optycznie powiększa biust, co u mnie ma wielki pozytyw 🙂 choć trochę ta kratka razi mnie w oczy, wybrałabym gładkie spodnie lub z mniej krzykliwym wzorem

  4. Natquuu

    Elegancja, klasa, kobiecość. Uwielbiam połączenie bieli i czerni. Bardzo podoba mi się krój koszuli. Jedyne co mi nie pasuje to ta torebka. Ma zbyt wymyślny kształt.

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*