Focus on me

Moja jesienna stylizacja składa się głównie z minimalizmu którym jest spódnica.

To właśnie ona nadaje tej stylizacji zadziwiający efekt i w pełni skupiający na sobie wzrok. Idealna stylizacja na te chłodniejsze dni, dzięki marynarce możemy otulić swoje ciało i przy chłodniejszym podmuchu wiatru, się ogrzać. Jesień to nie tylko ponure dni, towarzyszą jej również mnóstwo pięknych kolorów przy których my możemy wyglądać olśniewająco. Botki w tym sezonie bardzo modne, z przyjemnego materiału sprawiają że nie marzniemy w stopy. Niewielki obcas ułatwia przebywać piesze wędrówki bez uczucia bolących nóg. Jak dla mnie ta stylizacja to strzał w dziesiątke przy tych jesiennych cieplejszych dniach.

img_7562

img_7561

img_7558

img_7559

Ten artykuł bierze udział w konkursie.
36
Głosuj
Dziękujemy za oddanie głosu.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą głosować.
Podziel się:

1 komentarz

  1. Gahanova

    bardzo ładna stylizacja, odpowiednia zarówno dla kobiety jak i dla nastolatki 🙂 podobają mi się okulary, czasami na jesieni słoneczko potrafi jeszcze dosyć mocno akcentować swoją obecność 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*