Inspiracje modowe. Gdzie ich szukać?

Moda to ciąg zdarzeń, tysiące możliwości i nieskończona liczba pomysłów na siebie. Inspiracje modowe są w zasięgu ręki. Nie musisz ubierać się jak gwiazdy z pierwszych stron gazet, chodzić do drogich butików i koniecznie kupować markowe ciuchy, by wyglądać stylowo. Wiesz, że Ty sama jesteś inspiracją dla innych?

Inspiracje modowe u źródła
Moda wciąż wraca, słyszysz to pewnie non stop, gdy wracasz z upolowaną bluzką w second-handzie i prezentujesz ją mamie lub babci. Wiecznie modne klasyczne fasony, ultramodne kolory i motywy, które kiedyś zakładały nasze babcie to inspiracje modowe dzisiejszych stylizacji. Ich źródłem są lawiny treści, które znajdziesz w Internecie. Portal KarkowskieSzafiarki.pl może być ogromną bazą do tego byś zainspirowała nie tylko siebie, ale i innych. Pokazujemy trendy, udowadniamy, że można wyglądać fajnie nie koniecznie wydając przy tym fortuny. Podobną funkcję spełniają inne blogi modowe, szafiarskie, portale takie jak Instargram, Pinterest, SnapChat na którym kobiety publikują znakomite stylizacje z ubrań znalezionych gdzieś w głębi szafy czy w stercie lumpeksowych ubrań. Inspiracje modowe dosięgają Cię wszędzie, wystarczy, że dobrze się rozglądniesz!

Modne stylizacje i ich inspiracje
Inspiracje modowe to kompilacja zdjęć, barw, materiałów i przede wszystkim kreatywności. Wystarczy spojrzeć przez okno, zaglądnąć do gazety, sięgnąć po książkę o modzie, wykorzystać kolor i motyw nowej bluzki, poszperać na wyprzedażach i wciąż szukać, odkrywać, stwarzać wyobraźni pole do popisu. To wyobraźnia najlepiej podpowiada jak wykorzystać każdy element Twojej garderoby, czy wykorzystać ubranie, które akurat wpadło Ci w ręce podczas buszowania w second-handzie. Zakupy w szmateksie są o niebo łatwiejsze, kiedy Twoja głowa pełna jest modowych pomysłów, gdzie ciekawe projekty i możliwości przeglądasz niczym książkę lub strony w gazecie. Jeśli potrafisz kreatywnie tworzyć, łączyć i wizualizować zestawy z łatwością znajdziesz znakomite perełki w każdym sklepie.

Moda uliczna największą inspiracją modową!
Najwięcej modowych inspiracji znajdziesz na chodniku w każdej miejscowości. Tysiące Polek potrafi znakomicie się ubrać, nie koniecznie wydając przy tym fortuny! Oryginalny styl nie musi być przypisany do bogatych ludzi, moda kocha kompromisy, lubi łamać standardy i czeka na ludzi z pasją. Szafiarki możesz spotkać wszędzie, to dziewczyny, które odmieniają oblicza polskiej mody, dzięki nim ulice miast są barwne i stylowe. Na naszym portalu pokazujemy, że jest nas dużo, a znakomity zestaw to kwestia chęci! Wyjdź na ulice i zainspiruj się innymi, połącz detale, które rzucą Ci się w oczy, a potem przenieś to wszystko do Twojej wyobraźni i stwórz modną stylizacje. Inspiracje modowe są na każdym kroku!

Skąd więc czerpać inspiracje modowe? To proste! Inspiruj się przyrodą dookoła, ludźmi, których spotykasz na ulicy, szukaj porad i stylizacji na portalach i blogach modowych, przeglądaj modowe czasopisma i wykorzystuj wszystko, to co zobaczysz w Twojej szafie!

Podziel się:

5 komentarzy

 1. Madness

  dziesiątki razy inspirowałam się moda uliczna a nawet zdarzalo mi się zaczepiac niektóre dziewczyny i pytac gdzie kupily dany ciuch! święte slowa, wystarczy mieć szeroko otwarte oczy a inspiracja może sama cie znaleźć!

 2. Depeszowa23

  Ja akurat nie inspirowałabym się modą na mieście, bo odnoszę wrażenie że każdy nosi się tak samo, a nie lubię wyglądać jak z fabryki klonów, wolę być unikatowa 😉 poza tym jako że lubię mroczne stylizacje przełamywane czasem folkiem i pin up, to sama sobie coś wymyślam i z uporem maniaka szukam na ciuchlandach 😉

 3. KarolinaZ

  Ja się w sumie niczym nie inspiruję, albo robię to nieświadomie 😛 Po prostu jak widzę jakiś ciuch, który mi się podoba, to go biorę 😀 Ale przyznaję, że jest sporo stylizacji na KrakowskichSzafiarkach.pl, które są fajne i mi się podobają ;] Więc chyba na tym polega ta moja nieświadoma inspiracja 😛

 4. Ewaaa

  Według mnie inspirację można znaleźć wszędzie. Coś podpatrzyć z gazety, podpytać koleżanki, zainspirować się randomowymi ludźmi z ulicy. Najważniejsze to trzymać się swojego stylu i czuć się dobrze 🙂

 5. Wilczamama

  ja lubię czerpać inspiracje z folkloru, zwłaszcza z mało popularnych wzorów, np. węgierskich 😉

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*