Inteligentny Project

Szybki, rzeczowy, przyjacielski a do tego jeszcze ładny i święcący. I co najważniejsze, że nigdy nie zdradzi. Jak jeszcze go nie masz, to na pewno już słyszałaś o nim od swoich przyjaciółek lub może nawet o nim wiedziałaś i miałaś ochotę go kupić, ale coś ci nie odpowiadało

Kolor, kształt czy może jego rozmiar? Zapewniam, że po przeczytaniu tego artykuły już nie będziesz zastanawiać się, tylko zechcesz go jak najszybciej zabrać ze sklepu. Dobrze! Nie ogarniasz? Nie męczę Cię więcej.

Smartwatch

Ten tajemniczy przyjaciel nazywa się „smart watch”. Brzmi za mądro. Jednak nie jest on zbyt skomplikowany w użytkowaniu. A do tego będzie ci pomagać w twoim zabieganym kobiecym życiu.
Mężczyźni zwykłe stawiają na praktyczność, a kobiety? Przede wszystkim na wygląd. I nie ważne czy będzie to zegarek funkcjonalny – najważniejsze dla płci pięknej, aby wyglądał atrakcyjnie.
Jednak niektóre modele „smart watch” łączą nie tylko cechy praktyczne, a i artystyczne – proponują ciekawe kształty i kolory.
Każdego roku na rynku pojawia się coraz więcej zegarków typu „smart”, jednak dość często producenci stawiają na praktyczność modeli męskich. Teraz zaś zaczynają dbać również o kobiece gusty.

Smartwatch

Z pewnością inteligentne zegarki przyciągną oko każdej nowoczesnej kobiety. Niektóre z nich łączą w sobie wszystko co tylko chciałabyś mieć w torebce. Nie musisz nosić więcej książki elektronicznej, bo o to zadbali producenci twojego przyjaciela, i umieścili w nim dostęp do e-czytania, a w niektórych modelach jest wiele innych rzeczy: potrafią liczyć kalorie, a także podawać liczbę kroków oraz ocenić jakość snu. No i podstawową rzeczą każdego urządzenia tego typu jest wyświetlanie powiadomień z telefonu komórkowego.
Jest taki mały, a mieści tak dużo: pamięć w inteligentnym zegarku jest w gigabajtach i może śmiało konkurować z niektórymi modelami komputerów PC. Dzięki ciągłej pracy swoich twórców, inteligentne zegarki są w stanie utrzymać się na jednym ładowaniu przez długi czas. W 2016 roku rynek „ smart watch” stał się bogatszy o modele dla kobiet. Poniżej opiszemy kilka modeli, ale na rynku jest ich całe mnóstwo.

Pebble Time Round
Ten zegarek na pewno spodoba się kobietom, które doceniają minimalizm. Ma on elegancki i stylowy korpus oraz okrągły kształt. Jest dostępny w szarym, czarnym lub złotym kolorze. Paseki mogą być w rozmiarach -14 lub 20 mm. Umożliwia połączenia z Androidem jak za również z IOS a także może pracować bez ładowania do 10 dni.
Jest to najbardziej cienki, lekki i inteligentny zegarek na świecie, jak zapewnia producent – jego waga to zaledwie 28 gramów, a grubość wynosi 7,5 mm. Nie jest jednak chroniony przed wilgocią.

Moto 360 2015
W ubiegłym roku Motorola wprowadziła na rynek prawdziwie piękne i wygodne eleganckie zegarki – Moto 360. Jednak nie były one zbyt dobrze wyposażone technicznie. Aczkolwiek był to pierwszy „smart project”, który przypominał standardowy okrągły zegarek. Dzisiaj wracają do nas w nowej odsłonie. Co proponują?
Wygląd został praktycznie ten sam, jednak dzisiaj dla rynku „smart” to już za mało. Konkurencja wzrasta. Dla kobiet „Moto 360 2015” posiada wyświetlacz 1,37″ (360×325 pikseli), a rozmiar koperty to 42 mm.

Pracuje całe 2 dni na jednym ładowaniu. Pod tarczą zegarka, z charakterystycznym „ściętym” ekranem LCD, znalazło się miejsce dla czterordzeniowego Snapdragona 400, 512 MB RAM oraz 4 GB pamięci. Do dyspozycji mamy cały szereg materiałów wykończeniowych, kolorów i pasków, które możemy dobrać dla siebie.

No i na „gorący” koniec dla kobiet, które cenią sobie rzeczy luksusowe, idealnym rozwiązaniem zegarka „smart” będzie Michael Kors.
Rzeczywiście jest to nowość. Jednak na tą ofertę musimy jeszcze trochę poczekać nim pojawi się w ciągłej sprzedaży.
W ramach międzynarodowej wystawy biżuterii i zegarków w marcu 2016 w Bazylei zostały zaprezentowane zegarki smart Michaela Korsa. Będą one pracować na bazie platformy „Android Wear”, w wersji zarówno na skórzanym pasku jak i silikonowym.
Jak widzisz „smart watch” jest to nowoczesne urządzenie, które może być nie tylko praktyczne, ale jednocześnie mieć cudowny wygląd. To na jaki się zdecydujesz?

Maryna Bondarevska

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*