Jesienna podróż

Chociaż lato właśnie już nas pożegnało to wierzę, że chęci na spędzanie aktywnie czasu w większości z nas nadal drzemią. Nasze baterie zostały naładowane na full słońcem i teraz tę energię trzeba spożytkować.

Najlepszym sposobem są oczywiście podróże. Czerpiemy inspiracje od nowo poznanych ludzi, miejsc w jakich się znaleźliśmy. Podróże to też fajny czas, aby pobawić się modą. Strój w podróży ma być niezwykle funkcjonalny, ale nigdy nie można zapominać o estetyce.
W tym przypadku najważniejszym elementem jest narzuta w etniczne wzory – trochę idąca w modną tego sezonu stylistykę boho. Dołączyłam do tego niezawodne jeansowe szorty.
Dodatki to skórzana torebka w odcieniach brązu oraz botki, które idealnie wpasowują się w całość. W takim zestawieniu można ruszać na poznawanie nowych zakątków.

89-podoz-rutkowska-1

89-podoz-rutkowska-2

89-podoz-rutkowska-3

89-podoz-rutkowska-4

89-podoz-rutkowska-5

89-podoz-rutkowska-6

89-podoz-rutkowska-7

Autorzy:
Zdjęcia: Mateusz Salawa
Modelka: Andżelika Łach
Wizaż: Emilia Rutkowska
Stylizacja: Emilia Rutkowska

Ubrania i dodatki:
szafa stylistki

Podziel się:

3 komentarze

  1. Natquuu

    Genialna bluzka ! Po prostu się zakochałam, uwielbiam taki styl, dużo wzorów, to moje klimaty 😀 Jedyne co mi nie pasuje to te botki, ja bym założyła do tego brązowe rzymianki lub espadryle 🙂

  2. Wilczamama

    suuuupeeeeer 😉 uwielbiam takie wzorki, kojarza mi się z latem i pierwszymi opadającymi liśćmi 🙂 całość bardzo dziewczęca, lekka i zgrabna jak i modelka 😉 jedynie co to zamieniłabym botki na coś innego, gdyż ich nie lubię, bardziej wzięłabym trampki, ale tak też może być, co kto woli 😉

  3. Depeszowa23

    Bardzo ładne 🙂 bardzo mi się podobają takie wzory, ożywiają każdą stylizację i moim zdaniem pasują do każdego typu urody oraz do luźnych jak i eleganckich strojów, tylko jak dla mnie buty trochę powodują, że całość robi się ciężka, no ale to jest stylizacja jesienna więc botki wybaczam 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*