Kawa z nutką dekadencji

Zanim wpadniesz na szpilkach w wir swojej pracy… Zatrzymaj się na moment, poczuj aromat kawy i delektuj się chwilą tylko dla siebie. Stylizacja, którą dla Ciebie przygotowałam, pozwoli Ci się poczuć prawdziwą kobietą biznesu.

Nowoczesna kawiarnia w centrum, szpilki, idealnie dopasowana, ołówkowa spódnica i najbardziej eleganckie połączenie black&white – tak właśnie wyobrażam sobie prawdziwą business woman. A wszystko to w scenerii stylowej kawiarni i z „rekwizytem” – laptopem w roli głównej.
Zjawisko dosyć powszechne i coraz częściej spotykane. Aż ciężko uwierzyć, że przy wejściu do pierwszych, angielskich kawiarni należało najpierw uiścić opłatę za wstęp, by potem w doborowym towarzystwie biznesmenów móc wypić kawę, poczytać prasę i podyskutować o interesach. To były inne czasy…

51-praca-uczelnia-madej-1

51-praca-uczelnia-madej-2

Klasyczne połączenie ołówkowej spódnicy z białym żakietem pudełkowym, zestawiłam z wyżej wymienionymi szpilkami. W tej stylizacji eksponują one piękne i długie nogi modelki. Z racji ich wysokości wybrałam model na platformie, gdyż ta niweluje wysokość obcasa, wpływając tym samym na wygodę użytkowania. Zakryte palce z kolei, spełniają zasady dress code w pracy. Zestaw uzupełniłam w czarny, długi szaliczek – osobiście mój faworyt w stylizacjach kreujących wizerunek eleganckiej kobiety.

51-praca-uczelnia-madej-5

51-praca-uczelnia-madej-3

By zachować umiar i klasę, w biżuterii ograniczyłam się do totalnego minimum. Bransoletka – typu celebrytka – z małymi kółeczkami, nawiązującymi jednocześnie do kształtu suwaka w spódnicy.
Bransoletka i inne „celebrytki” dostępne w outlecie Fanaberie. Polecam!

51-praca-uczelnia-madej-4

Wracając do kawy… Zauważcie jak mocno wpisała się ona w naszą kulturę, również w odniesieniu do mody. Pamiętacie moją stylizację „Zabiegany Nowy York”? To ewidentny przykład na to, iż kubek kawy stanowi po części „dodatek” stylizacji i jest symbolem szybkiego, intensywnego stylu życia. Plastikowy, z ładną grafiką – idealny do zestawu na co dzień, pod względem zawartości już niekoniecznie.

51-praca-uczelnia-madej-6

Miło jest usiąść po drugiej strony szyby, zerkając skąd niekąd na spieszących się ludzi. W kawiarnianym klimacie praca na laptopie wydaje się być dużo przyjemniejsze, czyż nie? Warto potraktować picie kawy w innym wymiarze, aniżeli tylko „ładunku kofeiny” ;-).

Dziękujemy Cukierni Wadowice za udostępnienie lokalu do sesji zdjęciowej.
Cukiernia Wadowice, ul. Studencka 1, Kraków

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Wizaż: Aleksandra Podsiadło
Modelka: Izabela Podsiadło
Stylizacja: Magdalena Madej

Ubrania i dodatki:
Żakiet: Fanaberie Multistore, 100 zł
Spódnica: Trendy Shop, 40 zł
Bluzka: własność modelki
Szaliczek: Fanaberie Multistore, 20 zł
Bransoletka: własność stylistki
Buty: własność modelki

Łączny koszt stylizacji 160,- zł

Trendy Shop, ul. Długa 50, Kraków
Fanaberie Multistore, ul. Krupnicza 8, Kraków

Podziel się:

3 komentarze

  1. EwaW

    Bardzo kobieco i seksownie, a za razem z klasą! Troszkę dziwna ta spódniczka, ale żakiecik jest super! Do tego te czarne szpilki… Zdecydowanie przyciągają uwagę 😀

  2. Wilczamama

    kobieco i z klasą 🙂 mi się podoba bardzo spódnica, taka z pazurem :>

  3. Depeszowa23

    ohoho, dobrze że tu nie ma facetów, bo zaraz każdy chciałby mieć taką sekretarkę 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*