KIERMASH vol VIII – Zima w Forum

Kolejna edycja Kiermashu, czyli polskiej mody niezależnej i dizajnu w najlepszym wydaniu. Tym razem wraca do nas wyjątkowo, bo w zimowo – świątecznej odsłonie. Moda, akcesoria, biżuteria, design młodych projektantów – to wszystko czeka na Was już w ten weekend w hotelu FORUM.

wkrotce-kiermash-zima-w-forum-3-4-12-2016

VIII edycja to niepowtarzalna okazja do zakupienia modnych prezentów pod choinkę. A będzie w czym wybierać – swoje prace wystawi rekordowo ponad 200 marek.

Grudniowy Kiermasz łączy swoje siły z Art & Food Bazar, promującym miejscowych twórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata.

KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i dizajnu użytkowego.

Partnerami Głównymi VIII edycja KIERMASHU są Miasto Kraków oraz Województwo Małopolskie.

WSTĘP WOLNY!

Weekend, 3-4 grudzień, godz. 11:00 – 19:00
FORUM, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Podziel się:

3 komentarze

  1. Natquuu

    Super wydarzenie, zdecydowanie warto się tam wybrać 😀

  2. EwaW

    Kurcze,a ja dopiero teraz przeczytałam tego posta 🙁 i jest mi podwójnie przykro jak widzę powyższy komentarz 😛 ale to nic 😀 będą jeszcze jakieś podobne wydarzenia? 🙂

  3. Wilczamama

    zawsze się wybierałam jak sójka za morze na to wydarzenie, może w tym roku mi się uda i kupię coś na prezent jeszcze dla bliskich albo sama sobie sprawię prezent? 🙂 tak czy owak fajnie brzmi i bardzo miło z Waszej strony, że promujecie polskie rzeczy 😉

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*