Klasyka na wysokich obcasach

Kto powiedział, że strój do pracy w korporacji musi być całkiem klasyczny i mało wyrazisty? Pomijam oczywiście casual friday czyli tak zwany korporacyjny kontrolowany luz w piątki, kiedy to możemy do pracy przyjść w czym nam się zamarzy – no może nie w pidżamie.

Ja do czarnego żakietu i gładkich jeansów włożyłam jasną koszulę wiązana z przodu na kokardę. Koszula jest przewiewna i delikatna, daje komfort zarówno kiedy musisz siedzieć za biurkiem jak i biegać na spotkania.

30-praca-fanaberie-1

30-praca-fanaberie-2

Do ręki piękna torebka w kolorach nawiązujących do koszuli i żakietu. Rozmiar idealny na planner lub kalendarz, małą wodę, kanapkę czy batonika proteinowego – co kto lubi. Zmieści też niewielką kosmetyczkę i kilka innych gadżetów, z którymi nie rozstajesz się w ciągu dnia.

30-praca-fanaberie-3

30-praca-fanaberie-4

Odrobinę szaleństwa dodałam do tej stylizacji butami. Must have tego sezonu – frędzle w każdej postaci. W tym przypadku czarne, ażurowe na obcasie. Idealne do siedzenia w biurze. Na maraton po mieście dla niektórych z Was mogą być za wysokie, ale jedno jest pewne, robią wrażenie, a pamiętajcie, że pierwszego wrażenia zmienić się nie da!

30-praca-fanaberie-6

30-praca-fanaberie-7

Zdjęcia: Monika Wiktor
Modelka: Izabela Podsiadło
Wizaż: Kamila Gastoł
Stylizacja i ubrania: Kamila Sierant – Fanaberie Multistore ul. Krupnicza 8, Kraków
www.fanaberie.net

Ubrania:
Koszula VILA – 69,90 zł
Spodnie Gina Tricot – 99,90 zł
Marynarka czarna Fanaberie – 89,90 zł
Czarne botki z frędzlami Vices – 99,90 zł
Torebka Monnari – 99,90 zł

Podziel się:

2 komentarze

  1. stylizacja bardzo intersesujaca i modna niemniej jednak w kombinacju z butami odważna … wiec albo posiada sie nienaganną opinią i można założyć taki stroj (przy czym nie działać prowokująco) albo celowo chce się rozproszyc kolegów w pracy 🙂

  2. Wilczamama

    o! można być elegancką i na luzie? można! a ta stylizacja to potwierdza jak najbardziej 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*