Kolorowe Nastroje – oficjalne otwarcie na ul. Długiej 48

Vintage shop Kolorowe Nastroje zmienia adres lokalu. Z tej okazji zaprasza Was na wielkie otwarcie. Oj będzie się działo…

Czekają na Was wieszaki pełne nowości: wiosenne trencze, tyrolskie żakiety i sukienki na nadchodzący, ciepły sezon. Czy to nie brzmi ciekawie?

A poza tym…

-pyszne wegańskie przekąski;
-magiczna waga na której dokonacie pomiarów swojego ciała;
-stoisko pełne biżuterii Pani Anny Karlińskiej.

Zapowiada się fajna parapetówka. Wpadajcie! 🙂

7 marzec, godz. 12:00 – 19:00
Kolorowe Nastroje, ul. Długa 48

Podziel się:

3 komentarze

  1. Pati_4351

    Ooooo, super sprawa, jak tylko będę mogła to zaglądnę 🙂 właścicielom sklepu życzę powodzenia na nowym miejscu 🙂 kusicie tymi sukienkami, akurat cierpię na niedosyt po zimie!

  2. Madness

    O niee. niestety ten termin mi calkowicie odpada, ale na pewno wpadne na dluga przy pierwszej mozliwej okazji. jestem ciekawa jak bardzo sie wszystko pozmienialo. do zobaczenia niedlugo w takim razie!

  3. Ewela123

    Ooo, nie miałam okazji zajrzeć do wcześniejszej lokalizacji, ale to zaproszenie brzmi kusząco. Zwłaszcza, że to tuż przed Dniem Kobiet 🙂 można sobie sprawić jakiś prezent 😀 Najbardziej jestem ciekawa tej magicznej wagi i biżuterii 😀

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*