LIKE A VIRGIN – stylizacja na Andrzejki

„Like a virgin touched for the very frist time …” – jak śpiewała Madonna w latach 84. Skoro znacie już główną inspirację, to czas na drugą propozycję stylizacji andrzejkowej.

Płynąc w rytm tej piosenki zmierzamy do drugiej andrzejkowej stylizacji. Tym razem jak się pewnie domyślacie, będą to lata 80-te. Czas błysku, plastiku, kolorów, po prostu kiczu. W tej epoce wszystkiego było dużo – makijażu, włosów i biżuterii. Choć tak naprawdę, były to najgorsze lata w historii mody, mam do niej sentyment.
Zmierzając do mojej stylizacji, modelkę ubrałam w białą, krótką sukienkę, połyskującą na perłowe odcienie. Do tego założyłam srebrne skarpetki i czarne szpilki. Co do biżuterii, mamy złote kolczyki w kształcie gwiazd, sznur pereł w neonowych odcieniach i kilka bransoletek. Makijaż i fryzura są dopełnieniem całości i kropką nad “I”.
Zestaw świetnie będzie się prezentował na andrzejkach o tematyce lat 80-tych, ale również na innej imprezie o tej stylistyce.
Miłej zabawy! 🙂

117-wydarzenia-szabla-1

117-wydarzenia-szabla-2

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Katarzyna Popielarz
Wizaż: Klaudia Mendyk
Stylizacja: Marzka Szabla

Ubrania i dodatki:
Sukienka: Kolorowe nastroje, 35 zł
Biżuteria: własność stylistki
Buty: własność modelki

Łączny koszt stylizacji: 35 zł

Kolorowe Nastroje, ul. Długa 5, Kraków

Podziel się:

3 komentarze

  1. KarolinaZ

    Stylizacja dobrze oddaje lata 80-te, jednak jak dla mnie za mało kolorowa 😛 Myślę, że dobry motyw na przebieraną, tematyczną imprezę- bo normalnie chyba nikt by teraz tak nie wyszedł z domu 😛

  2. Gahanova

    zamysł dobry, jednak mi i pewnie wielu dziewczynom brakowało by odwagi by pójść na imprezę w takim stroju 🙂 ale lata 80te znam,cenie i wielbie 🙂

  3. świetne dopasowanie kolorów, ale skarpety zamieniłabym na cieńkie czarne rajstopy 🙂 Byłoby bardziej elegancko ale nadal w stylu lat 80-tych 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*