Look do pracy na chłodne majowe dni

Tegoroczny maj bywa kapryśny. W co się ubrać do pracy w chłodną, deszczową aurę by nie zmarznąć a jednocześnie wyglądać stylowo? Już podpowiadamy.

Kompletując tą stylizację zainspirowałam się pogodą, bo ta choć majowa, to jednak nie zawsze nam sprzyja. Myślę, że jeszcze nie czas, by schować do szafy swój wiosenny płaszczyk- zaczekajmy chwilę.

15-praca-1

15-praca-2

Zestaw skompletowałam ze swojej garderoby – często wydaje nam się, „Nic w niej nie ma, a w tym zapewne wszyscy już mnie widzieli.” Absurd. Tylko nam się tak wydaje, ponieważ zbyt często zestawiamy je w ten sam sposób. Czy zwróciłyście kiedykolwiek na to uwagę?

Czarne, klasyczne spodnie rurki – must have każdej szafy – zestawiłam z białą, lekko zwiewną bluzką. Nie wygląda jak typowa, surowa koszula a wręcz przeciwnie – dodaje kobiecego uroku. Na wierzch zarzuciłam wyżej wspomniany płaszczyk w kolorze granatowym.

Granat, czerń, biel- to klasyka kolorów do pracy. Jako kobieta pracująca, nie zapomniałam o zegarku – po prostu nie wyobrażam sobie sprawdzania godziny na telefonie – szukanie go w torebce pochłania dużo czasu, zdecydowanie zbyt wiele. Wiesz o czym mówię.

15-praca-3

15-praca-4

15-praca-5

Jeśli nosisz okulary to koniecznie je załóż – wiesz, że 43 % ludzi uważa osoby, które je noszą za bardziej inteligentne – zapewne wynika to ze stereotypów. Teraz już wiesz co założyć na rozmowę kwalifikacyjną w korporacji ;).

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś sie nad zakupem tzw. „zerówek”?

Realizacja:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Wizaż: Małgorzata Krzyżak
Stylizacja: Magdalena Madej
Modelka: Mariola Madej
Ubrania i dodatki: szafa własna

Podziel się:

1 komentarz

  1. Alona

    Perfekcyjna stylizacja, która będzie pasowała dla każdej kobiety. Te zdjęcia były dla mnie insparacją przy kupowaniu ciuchów do pracy. Prześliczny zegarek i bardzo ładna modelka.

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*