Męskie stylizacje. Zmień styl swojego mężczyzny!

Moda męska. Czyli wydawać by się mogło temat zapomniany i często omijany, istniejący gdzieś w kobiecej świadomości, która chce, by styl swojego mężczyzny dorównał jej wizerunkowi.

Rynek mody zdominowała jej damska społeczność. To kobiety od dawien dawna fascynowały się tkaninami , materiałami i swoim wyglądem, podczas gdy prawdziwy mężczyzna dbał o dom i musiał zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Dziś, okres równouprawnienia i coraz większa świadomość mężczyzn na temat istoty swojego wyglądu odgrywa coraz większą rolę. Co krok spotykamy wystylizowanych mężczyzn, dbających o siebie, tworzących znakomite stylizacje męskie. To nie jest “foux pas”, a wręcz przeciwnie – bardzo trendy!

Zainspiruj go do zmian!
Trzeba zacząć od najważniejszego – zmiana stylu Twojego faceta nie jest zmianą jego osobowości. Nie może być ona receptą na poprawę w związku. Owszem, męskie stylizacje – te z klasą i gustem, na pewno zmienią postrzeganie samego siebie, dodadzą pewności i swobodnego luzu, sprawią, ze Twój mężczyzna poczuje się lepiej, ale męskie stylizacje i zmiana stylu nie wyeliminuje niepożądanych przez Ciebie cech. Nowy styl Twojego mężczyzny to sztuka kompromisu – pomiędzy tym jak Ty go widzisz, a tym, co on chce nosić i jak się w tym czuje. Zainspiruj go do zmian – delikatnie i kobieco. Pokaż mu męskie stylizacje, które Tobie się podobają, omawiając przy tym jak dany element garderoby wpływa na to, że dana stylizacja i konkretny mężczyzna wygląda fantastycznie. Sama musisz się do tego zabiegu odpowiednio przygotować – poszperaj w Internecie, znajdź blogi o modzie męskiej, będące znakomitymi poradnikami, kupuj magazyny modowe i działaj na jego sposób myślenia. Pokaż mu, że męskie stylizacje to nic trudnego, a dobry styl to kwestia kilku sztuczek!

Znaj jego styl!
Męskie stylizacje, podobnie jak damskie pełne są różnorodności. Nie oznacza to ślepego podążania za trendami, a odpowiednią klasyfikacje i wybór tego, co najlepiej będzie pasować do sylwetki, osobowości i charakteru. Styl jest wypadkową kilku zmiennych. Wiele wynosimy z domu, jednak podpatrując nieciekawy styl ojca czy dziadka nie nauczymy się tego, co w modzie piszczy. Moda z czasów PRL-u zniknęła, dziś na ulicach większych czy mniejszych miast spotykamy mężczyzn, którzy doskonale wiedzą jak tworzyć męskie stylizacje, by efekt był piorunujący. Od czego zacząć, poszukując “idealnego środka”? Czy Twój mężczyzna dobrze czuje się we własnym ciele, czy zdaje sobie sprawę ze swoich atutów i wie, co może podkreślić, a co poprzez męską stylizacje lepiej zatuszować? Styl to wyraz tego, jak się czuje. Jeśli lubi swoje ciało, chce odpowiednio je podkreślać. Liczne reguły, poradniki, męskie stylizacje w czasopismach i na łamach stron internetowych to teoretyczna lekcja, praktyka i analiza tego co zobaczyliście na prawdę pokaże, jaki styl pasuje do Twojego mężczyzny.

Udane stylizacje męskie – zasady
Jest kilka reguł w świecie mody męskiej, które trzeba znać i wdrożyć je do własnego życia. Warto w tym punkcie korzystać z doświadczenia ludzi, którzy wykreowali już swój wizerunek. Ich bagaż życiowych doświadczeń sprawi, że teoretyczne frazesy zamieniły się w udane męskie stylizacje, na widok których każda kobieta powie głośne “WOW”! Budowanie własnego stylu to metoda prób i błędów, analiza otoczenia, szukanie i inspirowanie. Żelazną zasadą w tworzeniu jakiejkolwiek męskiej stylizacji jest to, że to jak wyglądamy jest naszą wizytówką! Proces zmian to kreatywny ciąg wydarzeń, efektem którego są męskie stylizacje w których każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowo!

Podziel się:

3 komentarze

 1. EwaW

  Myślę, że każda kobieta lubi zadbanych i dobrze wyglądających mężczyzn. Wygląd ma niemałe znaczenie przy pierwszym poznaniu. Jednak często mam wrażenie, że w dzisiejszym świecie mamy 2 skrajności: z jednej strony mężczyzn, którzy za dużo czasu spędzają przed lustrem, a z drugiej takich którzy za mało dbają o siebie. Macie podobne zdanie? ;/

 2. Karolka

  Niestety juz nie raz próbowałam ale nie trafiają do niego żadne argumenty …;) On wie co lubi i nie będzie “pajacował ” XD

  • KarolinaZ

   Karolka, musisz zatem podejść go w odpowiedni sposób: nie wprost, tylko z pomysłem 🙂 Próbowałaś mu powiedzieć coś w stylu: że bardzo by Ci się podobał gdyby założył na siebie to i to? Albo możecie się nawet założyć o to, że jeżeli on trochę zmieni swoją szafę z Twoją pomocą, to Ty też spróbujesz coś zmienić w sobie na czym mu np. zależy? 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*