Moda w stylu etno – inspiracje znad dalekich lądów

Styl etno to jeden z głównych trendów tego sezonu. Projektanci czerpią inspiracje z najdalszych zakątków ziemi. Orient, kolorowe wzorki, motywy zwierzęce- tu niemal każdy znajdzie coś dla siebie.

moda-w-stylu-etno-trendy-1

Miks etnicznych motywów królował na pokazach sezonu wiosna lato 2016. Inspiracje naturą, pustynią, plemionami, od Czarnego Lądu aż po Amerykę Południową widoczne były nie tylko w ubiorze, ale również w dodatkach- głównie w biżuterii, obuwiu i torebkach- gdzie tradycyjne materiały zastąpiło drewno, metal, sznurek, a nawet… słoma. Jak widać kreatywność projektantów nie zna granic.

moda-w-stylu-etno-trendy-2

Dla tych, którzy nie traktują tego trendu zbyt dosłownie, a jednak chcą się do niego dopasować, proponujemy sukienki maxi w geometryczne, abstrakcyjne wzory.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Gahanova

    Uwielbiam 😉 zawsze wnoszą trochę koloru do mojej czarnej szafy, zwłaszcza w wersji ubrań na lato (bo wyjść w czarnym na 30 stopni to jest samobójstwo), jednak wybieram wzory bardziej słowiańskie aniżeli egzotyczne, choć w sumie też je lubię 😉

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*