Modna i wysportowana

W naszych czasach ludzie dbający o formę nie muszą już decydować, czy chcą wyglądać modnie czy jednak odpowiednio do uprawianego sportu.

Obecnie sklepy oferują całą gamę różnorodnych strojów do ćwiczeń, co pozwala na ubieranie się według własnego stylu. Na poniższych zdjęciach pokazana jest stylizacja idealna dla kobiet, które wolą przewagę achromatycznych barw, z delikatnymi akcentami kolorystycznymi. Akcentami tymi jest różowa koszulka, której widzimy tylko małą część oraz elementy butów sportowych. Przełamują one czerń bluzy oraz szarość spodni dresowych, nie przykuwając większej uwagi. Bieganie nigdy nie było tak modne.

101-idziemy-pocwiczyc-kozik-1

101-idziemy-pocwiczyc-kozik-2

101-idziemy-pocwiczyc-kozik-3

101-idziemy-pocwiczyc-kozik-4

101-idziemy-pocwiczyc-kozik-5

101-idziemy-pocwiczyc-kozik-6

Autorzy:
Zdjęcia: Agnieszka Jędrzejowska
Modelka: Agata Kopińska
Wizaż: Magda Rusnarczyk
Stylizacja: Kamila Kozik

Ubrania i dodatki:
Bluza: VERA Tania Odzież, 5 zł
Koszulka: VERA Tania Odzież, 7 zł
Dresy: VERA Tania Odzież, 17 zł
Buty: własność modelki

Łączny koszt stylizacji: 29 zł

VERA Tania Odzież, ul. Grzegórzecka 4, Kraków

Podziel się:

3 komentarze

  1. Wilczamama

    ładna stylizacja aczkolwiek trzeba zwracać uwagę na to do czego ma nam ten strój służyć bo od tego będzie zależał jego materiał. Czasami lepiej kupić coś prostego co będzie komfortowe niż piękna niepraktyczna bluzeczka, w której po 10 minutach będziemy się dusić; )

  2. Jola.Ma

    Fajnie prezentuje się ta stylizacja, a najlepsza w niej jest cena 😀 Co chwilę zaskakujecie mnie jak fajnie można się ubrać za naprawdę niewielkie pieniądze. Ekstra ! 😀

  3. KarolinaZ

    Ta sportowa stylizacja bardzo mi się podoba. Nie lubię takich super modnie lansujących się dziewczyn, które „ćwiczą” na pokaz. To zestawienie pokazuje, że można wyglądać ładnie, ale nie gwiazdorzyć przy tym 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*