Imprezowe stylizacje

Impreza u sąsiada, w wielkiej willi, potańcówka na statku, a może klub? Nieistotne gdzie, ale jak! Wyglądaj sexy i rzuć wszystkich na kolana niebanalną stylizacją.

Nie rób się na szaro – jest noc, wszystko staje się mniej widoczne, więc i Ciebie nie zauważą. Kluczem do udanej imprezy są szpilki, kusa sukienka w kolorze, jaki lubisz najbardziej (ale nie aż tak krótka, że widać Ci bieliznę), rozpuszczone włosy, albo wysoko spięte i paznokcie w zdecydowanym kolorze. Chyba, że wolisz coś klasycznego? Szpilek Ci nie odpuścimy!
Może mała czarna jak zawsze okaże się niezawodna? Z pewnością podkreśli każdy Twój atut. Byle tylko nie była za ciasna! Świetnie prezentować się będą przy niej duże złote kolczyki lub naszyjnik. Ten kolor sam w sobie jest gorący, a na imprezie podniesie jedynie temperaturę otoczenia.
No i nie zapomnij o makijażu! Na imprezie lub w jakimkolwiek innym wieczorowym wydaniu jest on obowiązkowy! Do każdego typu urody sprawdzi się czerwona, matowa szminka w odpowiednio dobranym odcieniu, a idealnym wykończeniem całości wieczorowego looku będzie rozświetlacz u szczytu policzków i delikatnie muśnięte czoło oraz broda.

Moje lata 40-te

Dziś mam dla Was stylizację inspirowaną latami 40-tymi. Był to trudny okres w modzie, a to za sprawą II wojny światowej. Czas kiedy brakowało materiałów, a kobiety przerabiały firanki czy zasłony. Dopiero po 1945 roku powrócił luksus. Lata powojenne pozwoliły ...

Czytaj więcej »