Najmodniejsze kolory tego sezonu.

Kto stoi za wyznaczaniem najmodniejszych odcieni kolorów czyli tzw. Pantone i jakie rządzą w tym sezonie? Sprawdźcie najmodniejsze kolory wiosny i lata.

najmodniejsze-kolory-trendy-1

Mało kto wie, że modne kolory nie biorą się z kosmosu, a wyznaczane są z odpowiednim wyprzedzeniem m. in. przez agencję WGSN oraz raporty Trend Union. Tego lata królują pastelowe kolory, a najmodniejsze z nich to te w odcieniu różu i błękitu- mają nawet swoją nazwę: rose quartz i serenity. Brzmi ładnie, prawda? A jeszcze lepiej wygląda w duecie. Połączenie tych dwóch kolorów to prawdziwe mistrzostwo – również w makijażu.

najmodniejsze-kolory-trendy-2

Jedna rzecz, której pastelowym kolorom zarzucić nie można to moc odmładzania. Dodają świeżości i niepowtarzalnego, dziewczęcego uroku. Pasują zarówno blondynką jak i brunetką.

A Ty który pastelowy odcień wybierzesz dla siebie? Może ożywczą miętę?

Podziel się:

1 komentarz

  1. Gahanova

    mnie zawsze zastanawiało, skąd się biorą te kolory sezonu itp. i to dlaczego ludzie dają tak się sterować tymi trendami. Owszem nie jest to złe, jednak nie każdemu będzie pasować “modny” kolor i zamiast fajnie będzie wyglądał komicznie. Jak dobrze że czerń do wszystkiego się wpasuje 😉

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*