Współpraca z Serwisem KrakowskieSzafiarki.pl

Krakowskie Szafiarki to blog modowy tworzony przez grupę osób pozytywnie zakręconych na punkcie mody, poczucia piękna, szafiarstwa, wizażu i fotografii.

Na co dzień jesteśmy związani z Krakowem, tu się uczymy, pracujemy, bawimy, a teraz także wspólnie tworzymy bloga modowo-szafiarskiego. Mamy niebanalne pomysły, dużo zapału, nieograniczony dostęp do świetnie wyposażonego studia fotograficznego i wsparcie marketingowe.
Wierzymy, że wspólnie uda nam się wykreować miejsce w którym będzie można podyskutować o aktualnych trendach w modzie, wymienić się ciekawymi pomysłami, np. jak ze zwykłych rzeczy wyczarować oryginalną stylizację lub gdzie można kupić fajne i niedrogie rzeczy?
Możesz do nas dołączyć!

Bawisz się modą, jesteś kreatywna i pomysłowa a ze zwykłych rzeczy potrafisz stworzyć niezwykłe stylizacje? Myślałaś może o własnym blogu modowym ale nigdy nie było na to czasu i bałaś się, że sama sobie nie poradzisz?

Więc może rozwiązaniem będzie udział w tworzeniu bloga, prowadzonego przez kilkanaście podobnych Tobie dziewczyn: stylistek, wizażystek i modelek.
A może lubisz fotografować modę, masz niebanalne pomysły, potrafisz zwykłe rzeczy pokazać w nowy, interesujący sposób?
Potrafisz do każdej stylizacji zaproponować i wykonać szybko makijaż lub fantastyczną fryzurę?

Dołącz do nas, nawiążemy współpracę:
– ze stylistkami / blogerkami modowymi / szafiarkami;
– z fotografami mody;
– z wizażystkami / fryzjerkami;
– z modelkami
– z każdym, komu podoba się idea naszego bloga.

Kontakt z nami:
www.krakowskieszafiarki.pl
tel. 733 206-211
www.facebook.com/krakowskieszafiarki

Zawsze możesz do nas napisać, serwisy/@/jarida.pl
kontakt