Olśniewamy pełnym blaskiem za sprawą metalicznych dodatków

Tą cieplejszą porą olśniewamy pełnym blaskiem nie tylko wieczorem, ale również w ciągu dnia. To wszystko za sprawą metalicznych dodatków.

news-trendy-metaliczne-dodatki-1

Nie ważne czy wybierzesz akcesoria w kolorze złotym czy srebrnym. Tego lata spokojnie możemy łączyć obydwa kolory naraz. Trzeba być jednak ostrożnym, ponieważ w tym połączeniu łatwo o kicz. Błyszczące dodatki – buty i torebki – zakładamy do shortów i t-shirtów na co dzień, a wieczorem do bardziej wyszukanych krojów, najlepiej w wersji Total Look. Czy ktoś odważy się na tak śmiałe połączenie? Wieczorem być może tak, ale w ciągu dnia raczej w zgaszonych odcieniach. Jedno jest pewne – złote dodatki przypadły nam do gustu i wiodą prym na polskich ulicach. Tegoroczne lato lśni pełnym blaskiem.

news-trendy-metaliczne-dodatki-ik

Podziel się:

3 komentarze

  1. Faktycznie dodatki olśniewają. Super:)

  2. Natquuu

    Ostatnio coraz częściej w sklepach widuję dodatki w takim tonie, fajnie wyglądają i potrafią wspaniale dopełnić stylizację 🙂 Sama skusiłam się na podobną 🙂

  3. Gahanova

    Ja już od dawna widzę takie różne cuda, przyznam że nigdy nie kusiło mnie by takie kupić, bo nie chcę kupować czegoś, żeby to leżało w szafie. Jednak na takie buty błyszczące bym się skusiła 😉 choć jestem wierna moim czarno – czerwonym szpilkom ombre, które można znaleźć stacjonarnie w Biłgoraju

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*