Pierwsze spotkanie

Pierwsze spotkanie, pierwszy dotyk, pierwsze spojrzenie. Kto tego nie pamięta? Chyba każdy. Pierwsza randka pozostaje w pamięci na zawsze. To uczucie radości i motylków w brzuchu. Dlatego postanowiłam przygotować stylizację na ten wyjątkowy dzień.

Moją bohaterkę ubrałam kolorowo i dziewczęco. Przy tym jest tak urocza, że ciężko oderwać od niej wzrok. Myślę, że chłopak rozpłynie się na jej widok.
Wracając do stylizacji wybrałam wygodne rozwiązanie, ponieważ randka to spacer po parku. Do rozkloszowanej spódnicy w pomarańczowo-białe pasy dodałam błękitny top i espadryle. Swoją drogą najwygodniejsze buty na świecie i najmodniejsze od kilku sezonów. Jako dodatek użyłam pudrowo – różowej torebki w kształcie serca i błękitnej bransoletki.
Zmierzając do końca, całość zestawu prezentuje się pięknie. Ja jestem zakochana w tej stylizacji. A dziewczyny, które się zainspirują, na pewno skradną serce swojego wybranka. Czy to na pierwszej, czy dziesiątej randce.

Buziaki.

68-na-co-dzien-szabla-1

68-na-co-dzien-szabla-3

68-na-co-dzien-szabla-5

Autorzy:
Zdjęcia: Justyna Szafraniec
Wizaż: Kamila Gastoł
Modelka: Alona Yurkova
Stylizacja: Marzka Szabla

Ubrania i dodatki:
Top: Trendy Shop, 19,90 zł
Spódnica: Trendy Shop, 35,90 zł
Bransoletka: własność stylistki
Torebka: własność stylistki
Buty: własność stylistki

Łączny koszt stylizacji poniżej 56,- zł

Trendy Shop, ul. Długa 50, Kraków

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*