Podróżna torba 40x20x25 – podręczna torba do Ryanair

Torba 40x20x25, czyli nowy bagaż podręczny Ryanair to duże zaskoczenie dla podróżujących, szczególnie dla tych, którzy o zmianie dowiedzieli się przy odprawie. Nowa torba do Ryanair, obowiązująca od 1 listopada.

Od początku listopada torba 40x20x25 to nowa torba do Ryanair, odpowiadająca regulaminowi odnośnie bagażu podręcznego, wprowadzonego wraz z początkiem listopada. Trzeba przyznać, że nowy bagaż podręczny Ryanair to spore ograniczenie dla podróżujących. Co więcej, chcąc spełnić wymagania linii, należy mierzyć go wraz z kółkami, rączką i innymi akcesoriami które wystają poza obudowę.

Torba do Ryanair 40x20x25

Dobrym rozwiązaniem jako pełnowymiarowy bagaż podręczny Ryanair sprawdzi się zatem pełnowymiarowa torba 40x20x25, dedykowana tej linii lotniczej. Taki bagaż sprawdzi się także jako torba do Wizzair.

Niestety dla wielu osób wybierających się samolotem na początku listopada, ogromnym zaskoczeniem były zaprowadzone zmiany, które wywołały niemały chaos – mowa tu o bagażu podręcznym, jakim jest wymagana torba 40x20x25. Zmieniony wymiar torby dopuszczonej do bagażu podręcznego wymusił na wielu podróżujących uiszczenie dodatkowej opłaty, a jednocześnie umieszczenie go jako bagażu zarejestrowanego.

Należy wcześniej upewnić się co do daty i godziny wylotu, by móc wszystko zaplanować sobie w czasie. Dodatkowo warto jest obserwować komunikaty na stronie przewoźnika, co pozwoli na przygotowanie się na ewentualne utrudnienia. Należy zwrócić uwagę na to, że zarówno torba do Ryanair jak i torba do WizzAir zmieniły swój rozmiar. Aktualnie bagaż podręczny to torba 40x20x25.

Przygotuj bagaż wcześniej. Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar bagażu rejestrowanego jak i podręcznego (torba 40x20x25) który sprawdzi się jako bagaż podręczny Ryanair a także torba do WizzAir, gdyż dane te mogły ulec zmianie. Ponadto wcześniejsze przygotowanie wszystkiego nie tylko pozwoli na dokładniejsze spakowanie, ale również na zapas czasu, który można wykorzystać na zakup walizki o odpowiednim wymiarze dopuszczonym przez przewoźnika.

Warto jest wybrać się na lotnisko na tyle wcześnie, by być na miejscu przynajmniej na 3 godziny przed planowanym odlotem. Dzięki temu można będzie na spokojnie przejść przez odprawę. W wolnym czasie można odpisać na wiadomości czy poczytać książkę. Z pewnością taki zapas czasu pozwoli na opanowanie nerwów i stresu związanego z lotem samolotem- dla wielu osób to ogromne przeżycie.

Jak widać, torba 40x20x25 to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie tylko chcieliby zminimalizować koszty biletu, lecz także przejść odprawę bezstresowo i bez konieczności dopłacenia za nadbagaż.

Wielu podróżujących zostało postawionych przed koniecznością zakupu bagażu, jakim jest torba 40x20x25. Taka pełnowymiarowa torba 40x20x25 to dobre rozwiązanie, które pomoże zminimalizować koszty podróży. Dobrej jakości torby oferuje strona https://www.pariso.pl/pol_m_Torby_Torby-podrozne_Torby-do-Ryanair-201.html. Ze względu na to, że nowa torba 40x20x25 obowiązuje wszystkich pasażerów, o jej zakupie warto pomyśleć odpowiednio wcześnie. Funkcjonalna i wygodna torba 40x20x25 cm, spełniająca wymogi przewoźników to dla podróżujących gwarancja przejścia odprawy bez poniesienia dodatkowych kosztów za nadbagaż a także wygoda i komfort podróżowania.

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*