Ranking szczoteczek sonicznych

Ranking szczoteczek sonicznych stworzyliśmy z myślą o tych, którzy zastanawiają się nad kupnem odpowiedniego modelu. Wybór z pewnością nie należy do najłatwiejszych, dlatego mamy nadzieję, że nasz ranking okaże się pomocny.

Na rynku można znaleźć wiele modeli szczoteczek sonicznych od różnych producentów, dlatego nie tak łatwo wybrać odpowiedni sprzęt. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ranking szczoteczek sonicznych. Wybraliśmy pięć naszym zdaniem najlepszych modeli na rynku i dokładnie je dla ciebie przeanalizowaliśmy.

Działanie szczoteczek sonicznych jest oparte na technologii sonicznej, która wykorzystuje fale dźwiękowe wprawiające włókna szczoteczki w ruch wymiatający będący bezpieczniejszy i zdrowszy dla dziąseł niż ten oscylacyjno-rotacyjny. Ruch wymiatający nie tylko doskonale oczyszcza zęby, ale także zapewnia masaż dziąseł, dzięki czemu poprawia się ich stan. Drgania soniczne podczas szczotkowania zębów wywołują tzw. dynamiczną akcję czyszczącą – polega ona na powstawaniu w jamie ustnej milionów mikro bąbelków. To zjawisko powoduje, że uporczywe przebarwienia i płytka nazębna znikają.

Warto też dodać, że szczoteczki soniczne czyszczą zęby znacznie dokładniej niż zwykłe szczoteczki manualne, ponieważ docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką soniczną przywraca zębom naturalną biel, zapobiega próchnicy, paradontozie i stanom zapalnym dziąseł. Ponadto skutecznie odświeża oddech.

Zatem przedstawiamy wam nasz ranking szczoteczek sonicznych , który stworzyliśmy w oparciu o liczne opinie użytkowników i fachowe informacje na ten temat. Na pierwszym miejscu znalazł się lider naszego rankingu, natomiast na piątym ten model, który najmniej przypadł nam do gustu. Jednak przypominamy, że w tym zestawieniu nie ma złych szczoteczek, ponieważ nasz ranking szczoteczek sonicznych zawiera pięć najlepszych modeli na rynku.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean
szczoteczka soniczna philips sonicare diamondclean
Na pierwszym miejscu w naszym rankingu szczoteczek sonicznych znalazł się flagowy model marki Philips Sonicare. Model Diamond Clean to ekskluzywna szczoteczka soniczna o najwyższej jakości wykonania. Wyróżnia ją 5 trybów pracy o maksymalnej częstotliwości 31.000 drgań na minutę. Warto też wspomnieć o jej wyglądzie – ten model ma ceramiczną rękojeść oraz szklaną ładowarkę, ponadto jest dostępny w kilku pięknych kolorach: białym, ametystowym, różowym, czarnym oraz rose gold. Ta szczoteczka została wyposażona w dwuminutowy timer oraz czujnik nacisku. Jest idealna dla tych, którzy często podróżują, ponieważ w zestawie można znaleźć eleganckie etui.

Szczoteczka soniczna Philips sonicare Flex Care Platinum HX 9172/14
szczoteczka soniczna philips sonicare easy clean
Na drugim miejscu znalazł się najbardziej zaawansowany technologicznie model. Szczoteczka Sonicare Flex Care Platinum posiada 3 tryby pracy – każdy można ustawić w trzech stopniach mocy. Jest to idealny model zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, ponieważ daje możliwość wyboru odpowiedniego trybu szczotkowania. Warto dodać, że ten model posiada akumulator jonowo-litowy, który zapewnia dłuższą pracę szczoteczki przy pełnym naładowaniu. Ponadto szczoteczka została wyposażona w dwuminutowy timer, czujnik nacisku oraz funkcję Easy-Start, która systematycznie zwiększa intensywność pracy. W zestawie znajdziemy m.in. etui ochronne i ładowarkę podróżną.

Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL-83
szczoteczka soniczna panasonic dm81
Na trzecim miejscu znalazł się model Panasonic EW DL-81. Mechanizm liniowy tej szczoteczki generuje 31.000 poziomych drgań na minutę. W przeciwieństwie do klasycznych, poprzecznych ruchów wymiatających, włosie szczoteczki Panasonic DL83 porusza się wzdłuż linii dziąseł, co zwiększa efektywność oczyszczania miejsc trudnodostępnych. Ten model został wyposażony w 3 tryby pracy, dwuminutowy timer oraz akumulator jonowo-litowy. Ta szczoteczka jest elegancka, wykonana z wysokiej jakości materiałów oraz łatwa w czyszczeniu. Ponadto w zestawie można znaleźć etui, które pozwala na jej higieniczny transport.

Szczoteczka soniczna SEYSSO OXYGEN O-SONIC
szczoteczka soniczna seysso professional
Na czwartym miejscu naszego rankingu szczoteczek sonicznych znalazł się model polskiej marki SEYSSO. Ta szczoteczka posiada 3 tryby pracy, z których najmocniejszy to 43.000 drgań na minutę, auto-timer, który pozwala na przestrzeganie zalecanego czasu szczotkowania, wydajny akumulator, wysoką klasę wodoszczelności, dwa rodzaje końcówek oraz etui ochronne. Szczoteczka soniczna SEYSSO OXYGEN O-SONIC jest łatwa w utrzymaniu i wygodna w użyciu. Ponadto została wykonana z najwyżej jakości materiałów.

Szczoteczka soniczna FOREO ISSA CLASSIC
szczoteczka soniczna foreo issa
Nasz ranking szczoteczek sonicznych powoli dobiega końca. Na ostatnim miejscu zestawienia znalazła się Szczoteczka soniczna FOREO. Ten model został w całości wykonany z silikonu medycznego o właściwościach antybakteryjnych. Silikonowe włókna wprawiane w drgania pulsacyjne o częstotliwości 11.000 ruchów na minutę świetnie polerują powierzchnię szkliwa oraz zapewniają odpowiedni masaż dziąseł. Ponadto ten model posiada regulację mocy szczotkowania, wydajną baterię oraz funkcję „Pomocne Smiley’s”, które wyrabiają i utrwalają u dzieci nawyk regularnego szczotkowania zębów. Warto też dodać, że szczoteczka ma bardzo ciekawy kształt i jest dostępna w różnych pięknych kolorach.

Mamy nadzieję, że nasz ranking szczoteczek sonicznych pomoże w wyborze odpowiedniego modelu. Staraliśmy się dokładnie opisać wszystkie wybrane przez nas szczoteczki, co powinno zdecydowanie ułatwić podjęcie decyzji. Oczywiście trzeba pamiętać, że przy wyborze szczoteczki sonicznej trzeba kierować się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami – ranking szczoteczek sonicznych niech będzie pomocą, ale nie jedynym kryterium wyboru.

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*