Rene Furterer Sublime Curl – sposób na loki

Loki zyskują na popularności. Pozwalają na uzyskanie wielu ciekawych stylizacji. Niestety, utrzymanie ich w odpowiedniej formie to nie lada wyzwanie. Mają tendencje do puszenia i deformacji. Żeby fryzura dobrze się prezentowała, konieczne jest zastosowanie specjalistycznych preparatów.

Właścicielki loków wiedzą, że utrzymanie ich w formie nie jest łatwe. Pod wpływem wilgoci fale puszą się, więc nawet drobny deszcz może zniszczyć fryzurę. Poza tym, włosy łatwiej się przesuszają, a w miejscach skrętu często dochodzi do nieszczelności łusek włosów i utraty składników odżywczych. Stąd też, żeby zachować fryzurę w odpowiednim stanie, niezbędna jest właściwa pielęgnacja. Nowością na rynku jest linia Sublime Curl marki René Furterer, która ochrania i poprawia wygląd loków. Ułatwia także codzienną stylizację.

Siła natury w natarciu
Kosmetyki Sublime Curl składają się wyłącznie z naturalnych składników – bez dodatku silikonu. Wyciąg z akantu, uzyskiwany w laboratoriach Pierre Fabre na południu Francji, nawilża włosy i nadaje im sprężystości. Zawarte w roślinie aminokwasy wnikają w włókna włosowe, przyciągając do nich cząsteczki wody. Mają też działanie antystatyczne i wzmacniają film hydrolipidowy. Z kolei olejek z wiesiołka to źródło kwasów Omega-6, których struktura jest zbliżona do naturalnych budulców włosów. Jego zastosowanie pomaga w odżywieniu i odbudowie włókiem włosowych. W efekcie włosy stają się sprężyste, gładkie, wolniej się przesuszają.

Podziel się:

3 komentarze

  1. Pati_4351

    Utrzymanie loków potrafi być czasami problemem, u mnie zazwyczaj jest tak, że im bardziej mi zależy na dobrym zaprezentowaniu się, tym gorzej się układają ;p i potem idziesz na rozmowę kwalifikacyjną albo wesele wyglądając jak miotła, w którą strzelił piorun ;p

  2. Am3lia

    Znajoma zawsze narzeka na swoje loki właśnie przez rzeczy wymienione w tekście: puszenie się, przesuszanie, brak sprężystości… Dobrze, że na rynku są taki kosmetyki, loki są zbyt piękne, żeby marnować ich potencjał 🙂

  3. Madness

    O tej firmy jeszcze nie probowalam narazie mam cos innego do pielegnacji wlosow. Ale wyglada obiecujaco, moze po nastepnej wyplacie poszukam tej linii!

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*