Sesja “7 grzechów głównych” – POŻĄDLIWOŚĆ

Czym jest pożądliwość? Jest grzechem nieczystości, jest zerwaniem zakazanego owocu w rajskim ogrodzie. Lubieżność naruszająca prawa etyczne.

Temat bardzo pociągający i niemoralny, dlatego bardzo chętnie podjęłam się do zobrazowania tego grzechu, w formie charakteryzacji. Makijaż intensywny, wieczorowy. Mocno podkreślone oczy i usta – to właśnie one miały kusić i wzbudzać pożądanie. Kolory dominujące to czerń i odcienie fioletu. Zastosowałam mocniejsze konturowanie co dodatkowo podkreśliło całość.

nieczystosc-1

nieczystosc-3

nieczystosc-ik

Kolejna odsłona – tym razem „Zazdrość” – już w najbliższy wtorek, 18 października.
Zapraszamy!

Autorzy:
Wizaż: Małgorzata Krzyżak
Modelka: Alona Yurkova
Zdjęcia: Katarzyna Zajda
Współpraca stylizacyjna: Magdalena Madej

Sesja egzaminacyjna studentek Francuskiej Szkoły Wizażu – Stylizacji i Charakteryzacji w Krakowie – pod okiem wykładowcy Pani Anny Marii Słupczyńskiej.

Sesja wykonana w Studio Fotograficznym Erica.

Podziel się:

3 komentarze

  1. Alonka jak zwykle niesamowita 🙂

  2. AleksandraMi

    Na pewno ciężko jest zrobić tego typu sesję, a jednak się udało! Brawo dla stylistki jak i modelki! 🙂 Bardzo mi się podoba ten wieczorowy makijaż 🙂

  3. Am3lia

    Odsłonięte ramię wisienką na torcie! myślę, że nawet bez podania tematyki sesji i tak potrafiłabym stwierdzić, jaki był zamysł artysty. Super pomysł i wykonanie!

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*