Sesja “7 grzechów głównych” – PYCHA

Zgodnie z obietnicą dziś pokażemy Wam pierwszą część sesji „7 grzechów głównych”. Przed Wami grzech PYCHY i jego pierwsza, nietypowa interpretacja.

Bohaterka naszej sesji jest zafascynowana postacią Marilyn Monroe. Pragnienie dorównać swojej idolce, co doprowadza ją do przesadnej dbałości o wygląd i urodę. Pragnienie to sięga zenitu i sprawia, że reszta świata przestaje się liczyć.
Co łączy obie te Panie oprócz pełnych ust i małego pieprzyka na twarzy? Myślę, że pewność siebie i świadomość swoich atutów.
Widać również podobiznę w stylu ubierania – któż z was nie kojarzy słynnej sceny z podwianą sukienką z filmu “Słomiany wdowiec”? Marilyn wyglądała w niej zjawisko, przyznajcie, że nasza modelka również.
Nawiązując do koloru włosów oraz… jego rzekomego wpływu na IQ. Zostawmy ten temat, wzbudza on za dużo kontrowersji (choć ponoć i te Merilyn Monroe uwielbiała) – wszyscy wiemy, że to mit.

Podsumowując: Kobiety od zawsze grzeszyły pychą i nadal grzeszyć będą, bo nic tak nie poprawia humoru jak dobry make up, fajna stylizacja i nowa fryzura. Wszystkie te zabiegi mają oczywiście swoje ukryte cele, ale o tym sza.

pycha-1

pycha-2

pycha-3

pycha-4

Kolejna odsłona już w najbliższy wtorek, 27 września. Zapraszamy!

Autorzy:
Wizaż i stylizacja: Magdalena Ciongawa
Modelka: Danuta Ludwikowska
Zdjęcia: Katarzyna Zajda
Współpraca stylizacyjna: Magdalena Madej

Sesja egzaminacyjna studentek Francuskiej Szkoły Wizażu – Stylizacji i Charakteryzacji w Krakowie – pod okiem wykładowcy Pani Anny Marii Słupczyńskiej.

Dziękujemy outletowi Fanaberie Multistore, za udostępnienie ubrań do sesji zdjęciowej.
Fababerie Multistore, ul. Krupnicza 8, Kraków

Sesja wykonana w Studio Fotograficznym Erica.

Podziel się:

1 komentarz

  1. Super sukienka w połączeniu z czerwonymi butami nawiązuje do lat 50.

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*