Sezon festiwalowy: Czas …START!

Zaczęły się wakacje a wraz z nimi cała gama muzycznych festiwali. Klimat festiwalu to nie tylko świetna muzyka, ale też świetnie ubrani ludzie! Warto więc w tym okresie poszaleć ze strojem i … dać się ponieść muzyce.

Już tradycyjnie trendy w festiwalowych lookach wyznacza festiwal Coachella odbywający się w kwietniu w Kalifornii. W tym roku nie było inaczej. Oglądając zdjęcia z tego muzycznego święta możemy zebrać wielką dawkę inspiracji. Co jest więc modne? Totalny eklektyzm! Łączymy razem różne style, takie jak styl: boho, kowbojski, etno, vintage, grunge, rock.

W mojej stylizacji połączyłam wygodne dżinsowe spodenki z szydełkową, białą bluzką ( w gorące dni idealnie przewiewna ). Dodałam do tego kowbojskie buty na lekkim słupku modelującym sylwetkę oraz kamizelkę z wykończeniami nawiązującymi do motywów góralskich. Zwieńczeniem stylizacji jest srebrna biżuteria i złote okulary.

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-1

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-2

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-3

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-5

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-6

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-7

Na festiwalach panuje bardzo luźny klimat, bo przecież celem jest zabawa! Dlatego, dla odważniejszych, proponuję dorzucić do stylizacji zabawne skrzydełka. Na pewno pozwolą wybić się z tłumu i zwrócić uwagę.

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-8

30-wydarzenia-rocznice-malinowska-4

Koszt stylizacji (z dodatkami): 123,97 zł

Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Nadia Kurtieva
Stylizacja: Ludmiła Malinowska

Ubrania:
Spodenki – Roban – 18 zł
Bluzka – Roban – 17 zł
Kamizelka – Roban – 25 zł
Buty – Roban – własność stylistki

Biżuteria:
Naszyjnik – BINGO-16,99 zł x2
Bransoletki – BINGO – 9,99 zł
Okulary- własność stylistki
Skrzydełka – Roban – 20 zł

Podziel się:

1 komentarz

  1. Wilczamama

    bardzo fajna luźna stylizacja, niemalże idealna na festiwale 🙂 troszkę się martwię o te buty, bo wiadomo, na imprezach pod chmurką bywa różna pogoda, a te botki nie wydaja mi się dobre na błoto, pluchę itp. jednak ogólnie jest dobrze, nie ma zbędnych ozdobników i jest wygodnie, a o to chodzi przede wszystkim 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*