Srebrne buty w roli głównej – 3 proste zestawy

Zwariowałyśmy na ich punkcie, jednak nadal mamy problem z czym je zestawić na co dzień. Proste odpowiedzi być może kryją się w twoje szafie.

srebrne-buty-w-roli-glownej-1

1. Jeansy plus bluzka – najlepiej w kolorze białym lub szarym- to z pewnością kluczowe elementy w twojej garderobie. Jeśli dodatkowo zarzucisz na wierzch swój płaszczyk lub parkę – masz efekt WOW. Jak widać najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze.

2. Dłuższa koszula w roli sukienki – oszalałyśmy na jej punkcie. To super look na co dzień, na dodatek niezwykle seksowny.

3. Prosta, długa, dzianinowa sukienka lub spódnica – do srebrnych butów, to bardzo stylowe połączenie. Dodatkowo możesz do niej założyć czapeczkę z daszkiem lub jeansową kurtkę. Inicjatywa należy do Ciebie.

srebrne-buty-w-roli-glownej-2

srebrne-buty-w-roli-glownej-ik

Podziel się:

4 komentarze

  1. świetne stylizacje!!

  2. tak codziennie a jak kobieco. Wielkie brava dla stylistki. 😛

  3. mam srebrne buty w swojej garderobie i kompletnie nie wiedziałam z czym je zestawic. Teraz już wiem:)

  4. AleksandraMi

    Ciekawa jest ta długa koszula w roli sukienki, jednak te buty do mnie nie przemawiają 😛 Zdecydowanie bardziej podobają mi się dwie pierwsze stylizacje, ale kto co lubi 😛 Generalnie faktycznie ciężko dobrać do czegoś srebrne buty, także propozycje stylistki jak najbardziej ciekawe 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*