Steam Off – parowe urządzenie do ściągania hybryd

Steam Off, czyli parowe urządzenie do ściągania hybryd, to świetny gadżet dla wszystkich miłośniczek hybrydowego manicure. Steam Off sprawia, że ściąganie lakieru z paznokci przestaje być problemem.

Hybrydowy manicure bije rekordy popularności. Nic w tym dziwnego, ponieważ pięknie wygląda na paznokciach, a ponadto jest bardzo trwały, dzięki czemu przez kilka tygodni możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami. Problem pojawia się wówczas, gdy przychodzi czas ściągnięcia lakieru. Większość kosmetyczek i zwykłych kobiet preferuje tradycyjne ściąganie hybryd za pomocą wacików nasączonych acetonem. Jednak to nie jedyny sposób. Przeglądając strony internetowe i oglądając filmiki na youtube, można zauważyć, że dziewczyny oszalały na punkcie nowego gadżetu, który ma ułatwić ściąganie hybrydowego manicure. Mowa oczywiście o Steam Off, czyli parowym urządzeniu do ściągania hybryd.

steam off hybrydy

steam off hybrydy

Parowe urządzenie do ściągania hybryd – co to takiego?
Jest to nowatorskie urządzenie do ściągania lakierów hybrydowych przy pomocy pary. Gwarantuje szybkie i skuteczne oczyszczenie płytki paznokcia. Przy użyciu Steam Off ściągnięcie manicure trwa zaledwie kilka minut – lakier nasączony parą z łatwością odchodzi od paznokcia. Urządzenie można nabyć w sklepach lub hurtowniach kosmetycznych za ok. 200 zł.

Jak korzystać ze Steam Off?
Korzystanie z tego urządzenia jest proste i na pewno żadna z was nie będzie miała problemów z jego obsługą. Na początku trzeba wlać ok. 5 ml acetonu do małej miseczki znajdującej się w środku, przykryć urządzenie pokrywką, a dopiero potem podłączyć Steam Off do prądu. Po wykonaniu tych czynności należy chwilkę poczekać, aż aceton się nagrzeje i zacznie parować. Parowe urządzenie do ściągania hybryd samo powiadomi, kiedy będzie gotowe do użycia – trzeba czekać aż zapali się pomarańczowa lampka z oznaczeniem „S”. Gdy lampka się zaświeci, wkładamy palce w przeznaczone do tego otwory (pamiętajcie, aby wcześniej spiłować warstwę dyspersyjną lakieru na paznokciach). Dłoń należy trzymać w urządzeniu od 5 do 10 minut, a potem delikatnie wyciągnąć. Lakier najlepiej schodzi w ciągu 30 sekund od wyjęcia palców z urządzenia, ponieważ wtedy jest najbardziej nasiąknięty parą.

steam off

Jakie są zalety parowego urządzenia do ściągania hybryd?
Steam Off jest komfortowy i prosty w użyciu. Aby ściągnąć lakier, nie musimy namaczać wacików acetonem i przykładać ich do paznokci. Ponadto ściągnięcie manicure z jego pomocą trwa krócej niż w przypadku zastosowania tradycyjnej metody. Oprócz tego to urządzenie jest całkowicie bezpieczne – temperatura w jego wnętrzu dochodzi maksymalnie do 52 stopni, dlatego nie trzeba obawiać się poparzeń. No i oczywiście nie wolno zapomnieć o najważniejszej zalecie – parowe urządzenie do ściągania hybryd jest przede wszystkim skuteczne! Po jego użyciu lakier z łatwością schodzi z paznokci. Wystarczy jedynie delikatnie zetrzeć go radełkiem.

Steam Off – parowe urządzenie do ściągania hybryd – to naprawdę świetny i przydatny gadżet. Dzięki niemu najbardziej znienawidzona czynność podczas robienia hybrydowego manicure, czyli ściąganie starego lakieru z paznokci, stanie się prosta, szybka i bezproblemowa. Koniecznie wypróbuj Steam Off!

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*