Stylizacja do biegania

Sport w dzisiejszych czasach to nie tylko ćwiczenia i sprawność fizyczna, ale także moda. Pewnie zdziwicie się, że użyłam tu słowa moda, ale to prawda – sport to moda. Z roku na rok uprawianie sportu staje się coraz ważniejsze dla Polaków, dlatego przygotowałam dziś dla was stylizacje sportową do biegania.

Dzisiejsza stylizacja różni się od dotychczasowych stylizacji na blogu. Dziś nie będzie tylko opisu stylizacji, ale również kilka podpowiedzi jak dobrze dobrać strój do ćwiczeń.
Koszulka do biegania powinna być z oddychającego materiału. Dzięki technologi Equarea Twoja skóra podczas treningu będzie przez cały czas sucha.
Spodenki za kolano stworzone są z tworzywa takiego samego jak koszulka, dlatego podczas biegania nie musisz się martwić o otarcia spowodowane przez źle dobrany strój.
Buty w całej tej stylizacji są najważniejsze. Pamiętajmy, że to na stopach opiera się największy ciężar podczas biegania, dlatego buty kupujmy idealnie dobrane do naszej stopy. Pamiętajmy również, aby miały największą amortyzacje na pięcie, ponieważ pięta ma pierwszy kontakt z ziemią.

74-idziemy-pocwiczyc-sendecka-1

74-idziemy-pocwiczyc-sendecka-2

74-idziemy-pocwiczyc-sendecka-3

74-idziemy-pocwiczyc-sendecka-4

74-idziemy-pocwiczyc-sendecka-5

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Wizaż: Monika Sendecka
Modelka: Anna Pshenychna
Stylizacja: Monika Sendecka

Ubrania i dodatki:
Koszulka: Decathlon, 14,90 zł
Spodenki/leginsy: TK Maxx, 50 zł
Buty: Nike, 110 zł

Podziel się:

4 komentarze

 1. Wilczamama

  świetna stylizacja 😉 i bardzo dobrze z Waszej strony, że w prostych zwięzłych słowach podaliscie wskazówki, czym kierować się podczas zakupu stroju do biegania 🙂 zwłaszcza jeśli chodzi o buty do biegania, które są podstawą dobrego treningu.

 2. Jola.Ma

  Uwielbiam gdy stylizacje do ćwiczeń są takie kolorowe 😀 Od razu przyciąga uwagę i poprawia humor 😀 Kolory przede wszystkim 🙂

 3. JoasiaK

  Ja doceniłam jak wiele wart jest wygodny strój po moim pierwszym półmaratonie. Od tego czasu wolę dołożyć do komfortu i uniknąć obtarć. Po prostu zainwestować w swój komfort. Szczególnie przy długich dystansach kiedy każdy krok to jak brnięcie przez galaretkę nabiera to dużego znaczenia.

 4. Gahanova

  mi się bardzo podobają spodnie, chyba coś podobnego muszę złapać na cieplejsze dni 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*