Stylizacje gwiazd – ile tak naprawdę są warte?

Stylizacje gwiazd to kontrowersyjny temat. Ubrania, w których gwiazdy występują na czerwonym dywanie wydają nam się być zbyt drogie, zbyt wyzywające i tak naprawdę nie ładne. Ile razy miałyście tak, że widząc kreacje gwiazdy, powiedziałyście sobie, że Wy nigdy byście tego nie założyły?

W świecie show-biznesu, czasem niestety nie liczy się dobry gust, ale wrażenie. Stylizacje gwiazd często są krzykliwe, wręcz brzydkie i mało estetyczne, nie wywołują pozytywnych wrażeń, a niekiedy przeciwnie – oburzają, wywołują skandale i obrzydzenie. Ile na tak naprawdę warte są stylizacje gwiazd?
 
Stylizacje gwiazd receptą na rozgłos
O to chodzi w świecie show-biznesu, by o Tobie mówiono. Gwiazdy chcą zdominować media i stać wciąż na świeczniku – nic dziwnego, to źródło ich dochodu. Stąd też różnorodne, czasem bardziej a czasem mniej dziwne pomysły na stylizację, by wywołać pożądany, medialny efekt. Widząc cenę stylizacji gwiazdy, która pojawiła się na znanym pokazie mody, czy obserwując to co pojawia się na światowych trendach myślimy, że wskazana wartość znacząco przewyższa prawdziwy efekt. I racja! Bardzo często wysokie ceny ubrań, które zakładają gwiazdy dyktowane są renomą i marką, wówczas nie płaci się za tkaniny czy fasony, ale nazwisko projektanta. Firmy i producenci bardzo często płacom gwiazdom, by pojawiły się w ich ubraniach, bo nazwisko znanej gwiazdy jest receptą na rozgłos i zwiększoną sprzedaż. Niejednokrotnie, możemy znaleźć lepszą, ładniejszą i wysokiej jakości tkaninę w second-handzie!

stylizacje-gwiazd-1
 
Ubrać się jak gwiazda!
Wertując kolejne kartki modowego magazynu, spoglądając w szklany ekran chcemy wyglądać jak celebryta. Jednak same doskonale wiecie, że zakupy w second-handzie mogą przysporzyć Wam lawiny znakomitych ciuchów i dodatków, w których będziecie wyglądać jak gwiazda. Co najlepsze, pewnie nie jedna osoba z medialnego świata nie poskąpiła by części garderoby, którą znalazłyście w lumpeksie. To co założy na siebie znana postać od razu owiane jest sławą, zatem nawet gdyby odziać gwiazdę w stylizację z lumpeksu od razu okrzyknięte byłoby trendem sezonu! Warto więc czasem podpatrzyć styl gwiazdy, zainspirować się i podczas poszukiwań na zakupach odwzorować styl i możliwości. Zakupy w szmateksie pozwolą wyglądać jak gwiazda, tyle… że nie wydajesz na nie fortuny! Tak naprawdę ubrania, które noszą gwiazdy nie różnią jakościowo od tych, kupionych w szmateksie czy galerii handlowej.
 
Kontrowersyjne stylizacje gwiazd
Skandaliczne, niebotycznie drogie, służące reklamie i kontrowersyjne. Czyli przepis na stylizację gwiazd! Pamiętajcie jedynie, że na co dzień stylizacje ze szklanych ekranów znikają na dnie szafy. Codzienność jest zgoła inna od tej, prezentowanej w mediach. Show- biznes żąda kontrowersji, medialnego szumu i głośnych tabloidowych haseł, ale jeśli same chcecie wywrzeć wrażenie, wzbudzić emocje zainspirujcie się pomysłami i może uda Wam się tak jak gwiazdom zdobyć medialny rozgłos!

Podziel się:

2 komentarze

  1. AleksandraMi

    Zgadzam się w 100 procentach z tym artykułem. Często kiedy widzę jakieś stylizacje gwiazd, uważam, że są słabe, choć też z drugiej strony niektóre kreacje są przepiękne. Ja zdecydowanie nie odnalazłabym się w tym biznesie- nie lubię za wszelką cenę zwracać na siebie uwagi 😛

  2. JoasiaK

    Fajnie jest czasem zabłysnąć, nawet na krakowskiej ulicy 🙂
    Ubrać się nietypowo, nawet krzykliwie, ale czuć się swobodnie i przyjemnie ze spojrzeniami kierowanymi w naszą stronę! Jasne, to zależy od twojego nastroju, charakteru, dobrego humoru, ale, dziewczyny, nie bójcie się czasem pokazać. Tym bardziej że przeglądając magazyny modowe można odnieść wrażenie, że między modą a kiczem granica jest bardzo umowna, więc nie ma co brać niektórych stylizacji mega poważnie 😛

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*