Stylowa miłośniczka uprawiania sportu

Tym razem przygotowałam dla Was zestaw, który nie tylko pomoże Wam nastawić się pozytywnie, ale również zmotywuje i doda chęci do ćwiczeń i pozwoli się poczuć komfortowo w drodze na tenis, pływalnię czy siłownię.

Należę do osób, które lubią wszelkie formy ruchu i uprawiam amatorskie bieganie, fitness itp… Oprócz strojów typowych do ćwiczeń lubię ubierać się wygodnie i na sportowo również idąc na różne zajęcia sportowe.

Stylowe zajęcia z WF-u

Zapewne rozumiecie, że czasami jest ciężko (lub było), zmusić się do pójścia na zajęcia WF-u zwłaszcza, gdy jest się studentem. No cóż… chcemy czy nie chcemy, musimy obowiązkowo odwiedzać te zajęcia, by później nie mieć problemów z zaliczeniem. Zastanawialiście się czasami co założyć na zajęcia wuefu? Czy zupełnie pomijacie tą sferę jako nieważną. Może wprowadzenie kilku zmian w naszej garderobie pozwoli nam na nowo odkryć radość z uprawiania sportu.

Stylowe zajęcia z WF-u

Co proponuję?
Kolory naszego zestawu są spokojne – nie męczą oka. Dobrze dopasowują się jeden do drugiego, a ciemny granat odświeża czerń.

Co zakładamy?
Spodnie dresowe z siatką, do tego wygodny top z lycrą, a na wierzch bomber- jedna z najmodniejszych rzeczy tego sezonu. Uzupełniamy górę butami z metalicznym odlewem (pomagają przyciągnąć uwagę koleżanek); na rękę natomiast zakładamy biały, gumowy zegarek- ze względu na materiał z którego jest wykonany, ciężko będzie go rozbić. Wisienką na torcie okaże się granatowa czapka i czarny worek wykonany z siatki.
Teraz kiedy już wczuliśmy się w klimat – pakujemy wodę, rzeczy na przebranie i ruszamy!

Stylowe zajęcia z WF-u

Stylowe zajęcia z WF-u

Stylowe zajęcia z WF-u

UWAGA: Czy zauważyliście, że każda rzecz zawiera siatkę. Jest to dość popularne w projektowaniu i stylizacji. Powtarza się jakiś element lub materiał, by uzyskać efekt spójności.

Różnicowanie i zestawianie podobnych faktur daje ciekawe efekty – może sami spróbujecie to może być zabawne.

Realizacja:
Zdjęcia: Izabella Adamczyk
Wizaż: Magdalena Ciongawa
Stylizacja: Magdalena Madej
Modelka: Magdalena Madej
Ubrania i dodatki: Fanaberie, Kraków ul. Krupnicza 8

Podziel się:

5 komentarzy

 1. Aaahh te detale. Wszystko tak dopracowane. Pięknie!

 2. Basia Julia Fencza

  Długo czekałam na ten wpis, ale warto było, jest super 😉

 3. niesamowite stylizacje ! modne, stylowe….
  z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy i kolejne porady :P:P

 4. Malwka27

  Ekstra stylizacja 😀 Bardzo podoba mi się ten “siatkowy” detal 🙂 Zwłaszcza na kurtce i worku 😀 Wszystko bardzo fajnie do siebie pasuje

 5. Ewela123

  Nie widzę do końca kroju i stylu tych spodni, ale wydaję mi się, że nie przypadłyby mi do gustu ;/ Nie lubię też takich siateczek, ale bardzo podoba mi się zegarek- od razu rzuca się w oczy 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*