SWAP Ciuchowisko i porady naszej stylistki

Przed nami kolejna edycja Ciuchowiska, czyli szalonej wymiany ubrań i dodatków. W trakcie wydarzenia istnieje możliwość skorzystania z porad naszej stylistki – Moniki Sendeckiej. Serdecznie zapraszamy!

Sobota, 11.03.2017, godz. 15:00 – 17:00
Wavelove, ul. Podchorążych 3, Kraków

Podziel się:

4 komentarze

 1. Madness

  panowie wstep wolny! bardzo mi sie podoba ten dopisek. moze przekona mojego chlopaka, zeby sie ze mna wybral, chociaz na chwile. zgarniam rzeczy i do zobaczenia w sobote!

 2. Am3lia

  O, nawet niedaleko mojego mieszkania 🙂 super sprawa, zawsze biorę udział w takich akcjach, jeśli tylko mam możliwość. Mam nadzieję, że i tym razem uda mi się znaleźć coś ciekawego, przy okazji pozbywając się rzeczy, których sama nie potrzebuję!

 3. Pati_4351

  Chętnie przyjdę, zwłaszcza, że będzie możliwość konsultacji ze stylistką 🙂 mam nadzieję, że będzie spora frekwencja, bo wiadomo, im nas więcej tym większy wybór rzeczy do swapowania 🙂 zapisuję datę w kalendarzu i puszczam informację w dalszy obieg 😉

 4. LadyInBlack

  Dziewczyny, brałyście już udział w takich akcjach? Warto? Bo powiem szczerze że jestem mocno przywiązana do swoich ubrań i nie lubię ich oddawać ani tym bardziej wyrzucać… i nie jestem pewna czy przemawia do mnie taka forma “wymiany szafy”. Piszcie proszę o wrażeniach. A może jakieś zdjęcia? 😉

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*