Szafiarka w podróży

XXI wiek jest czasem bardzo szybkich zmian. Zmienia się wszystko: technologia, podejście do życia, no i oczywiście zmienią się też kobiety

XXI wiek jest czasem zmian. Zmienia się wszystko: technologia, podejście do życia, no i oczywiście zmienią się też kobiety. Stają się niezależne i wolne. Coraz częściej podróżują i same zdobywają nową wiedzę. A niektórzy badacze uważają, że podróże pomagają walczyć ze stresem oraz poznawać siebie z innej strony.

jak się ubrać na podróż

jak się ubrać na podróż

jak się ubrać na podróż

jak się ubrać na podróż

jak się ubrać na podróż

jak się ubrać na podróż

jak się ubrać na podróż

Każda z nas lubi podróżować, bo jest to wyzwanie. Jednak zawsze przed planowaniem podróży spotykamy się z problemem w co się ubrać, by było wygodnie, a do tego by wyglądać świeżo i atrakcyjnie.

Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz wybrać się do innego miasta lub kraju, to spójrz na to co przygotowaliśmy dla ciebie.
Nie kombinuj! W swojej stylizacji w podróż na pewno odnajdziesz się w spodnium. Czemu? Jest stworzone z bardzo lekkiego materiału, co akurat jest przydatne w słoneczne, ciepłe dni. Pasek podkreśli talię i wizualnie wydłuży nogi. A kolor podkreśli twoją urodę, zwłaszcza jeśli jesteś brunetką. Na to załóż kurtkę w czarno – biały print, która (nie wiedzieć czemu:)) w połączeniu z kolorem kombinezonu przywołuje skojarzenie z Afryką. Do tego załóż modne szpiczaste baletki- również black and white.

Idealne dodatki tutaj to zegarek na białym pasku oraz mocny łańcuszek w złotym kolorze. No ale jak to, wakacje bez okularów? Okrągłe, brązowe będą idealne.

Która kobieta wyrusza w podróż bez bagażu? Elegancka walizka jest duża i zmieści w sobie wszystkie ubrania, a nawet zostanie w niej trochę miejsca na pamiątki z wakacji.

I najważniejsze – kobieca torebka. Bez jej zawartości podróżowanie nie byłoby możliwe.

Jesteś wyjątkowa w tej stylizacji. Pamiętaj o tym.

Realizacja:
Zdjęcia: Izabella Adamczyk
Wizaż: Magdalena Ciongawa
Stylizacja: Magdalena Madej
Modelka: Marta Andrushkiv
Ubrania i dodatki: Fanaberie, Kraków ul. Krupnicza 8

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Ale swietna stylizacja! Magdalena dobra robota! 😉 Czy mozecie wrzucic ceny?

  2. To prawda, bardzo udana stylizacja, świetne zdjęcia, a od modelki trudno oderwać wzrok… Oo <3

  3. Edyta

    MOja ulubiona- kobieta z klasą wyrusza w podróż. Lubię taką elegancję w stylu safari. Super walizka

  4. Ewela123

    Ta stylizacja bardzo mi się podoba i uważam, że jest na wysokim poziomie, jednak jest przeznaczona dla dojrzałej kobiety, bo ta marynarka jest bardzo poważna. Dodatki są uwieńczeniem klasy i szyku. Super!

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*