Szalona podróżniczka

W co powinny ubierać się modne dziewczyny w podróż? Proste dżinsy, które w XX wieku wynalazł Levi Strauss i t-shirt z różnymi napisami typu: “I love NY?”.

Można, ale to nie wyróżni cię wśród innych.
Studenckie lata są przepiękne. Już nie jesteśmy dziećmi, jednak nie mamy jeszcze tylu obowiązków i problemów. Możemy sobie czasami zaszaleć. To czas dużych możliwości, nosimy w sobie wiarę w spełnianie marzeń. Mamy skrzydła i nie mamy lęku przed tym, że coś nam się nie uda. Wierzymy w to co najlepsze. Żyjemy pełnią życia: spotykamy się w knajpach z przyjaciółmi, próbujemy nowych wyzwań, nawet jak coś się nie udaje to nadal walczymy.

Podróż retro

Podróż retro

Podróż retro

Podróż retro

Podróż retro

Wielu z nas szuka sensu życia. Gdzie go możemy odnaleźć i co warto robić? Odpowiedź: Podróżuj! Poznasz nowych ludzi i poznasz siebie, powiększysz zasób swojej wiedzy.

Zwróć uwagę na spodnie cullotes, które były bardzo modne w latach 70′-tych – nawiązują do stylu retro oraz do czasów dzieci kwiatów. Moda na to powraca dzisiaj. Są luźne , mają szerokie nogawki. Będą dobrym zamiennikiem dla szerokiej spódnicy. Idealne dla stylizacji casual. No a kwiatki na takich zwiewnych spodniach będą przypominać, że wkrótce lato.

Takie motywy obowiązują romantyczkę. Także idealnym wyborem stanie się czarna koronkowa bluzka. Złote mokasyny z węzłami oraz złoty zegarek dopełnią stylizacji. Złote kolczyki z czarnym kamieniem będą akcentem w twoim look-u. A torba Messenger w stylu retro idealnie dopasuje się do podróży. Jesteś młoda – podróżuj, bo warto!

No i nie zapomnij o swoim notesie, w którym możesz zanotować swoje wspomnienia, byś przy okazji mogła podzielić się swoimi doświadczeniami z przyjaciółmi.

Realizacja:
Zdjęcia: Izabella Adamczyk
Wizaż: Magdalena Ciongawa
Stylizacja: Magdalena Madej
Modelka: Marta Andrushkiv
Ubrania i dodatki: Fanaberie, Kraków ul. Krupnicza 8

Podziel się:

5 komentarzy

 1. Katarzyna

  Idealna stylizacja na podróż, wygodna i praktyczna

 2. najlepszy wpis i najlepsze zdjęcia

 3. Świetna stylizacja, a modelka… pełna uroku kwintesencja kobiecego piękna <3

 4. Edyta

  Kobieca i wygodna- trochę retro, trochę orientu. Bardzo mi się podoba- wsiadam w pociąga nad morze

 5. mój faworyt :p super stylizacja na co dzień 😛
  niesamowite dodatki :p kolczyki- the best 😛

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*