Szczoteczka soniczna FOREO ISSA – nowe spojrzenie na szczotkowanie

Dziś szczoteczka soniczna FOREO to jeden z najskuteczniejszych akcesoriów do higieny jamy ustnej. Dowiedz się więcej na temat innowacyjnej szczoteczki sonicznej – FOREO ISSA!

foreo issa

Unikalny kształt, nowoczesny design, oraz właściwości technologii sonicznej, te rzeczy sprawiają, że szczoteczka soniczna FOREO cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników różnych grup wiekowych. Praktycznie oferta skierowana jest zarówno do osób posiadających aparaty ortodontyczne, drobne protezy, uzupełnienia, dla osób borykających się z nadwrażliwością i chorobami dziąseł i do dzieci. W linii szczoteczek sonicznych FOREO przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników stworzono dwie opcje, dla dzieci starszych i dzieci młodszych. Dla dzieci, które już samodzielnie myją zęby stworzono model szczoteczki, który posiada funkcję kontrolowania sposobu mycia zębów przez pociechy – funkcje kontrolne SMILEY’S za pomocą uśmiechniętej lub smutnej buźki sygnalizują, czy czas mycia zębów przez dzieci był wystarczający i, czy robiły to w sposób poprawny. Druga grupa dedykowana jest najmłodszym milusińskim, którzy dopiero ząbkują i do pielęgnacji pojawiających się pierwszych ząbków mlecznych (szczoteczki soniczne FOREO ISSA Mikro i FOREO ISSA Mini). Szczoteczki te posiadają dwa tryby pracy. Podczas ząbkowania z powodzeniem redukują dolegliwości z nim związane poprzez delikatny masaż dziąseł. Stosowane u dzieci do 6-go miesiąca życia znacznie obniżają poziom bakterii w jamie ustnej, zapobiegając powstawaniu aft i pleśniawek. Szeroka paleta barw, zgrabna forma, estetyczne wykonanie sprawia, że dzieci korzystają z tych szczoteczek chętniej i z radością.

Co warto wiedzieć na temat działania szczoteczek sonicznych FOREO?

Mechanizm działania szczoteczek opiera się na technologii sonicznej SONIC PULSE. Przy produkcji szczoteczek w głównej mierze wykorzystywany jest silikon medyczny, który niesie za sobą swoje dobroczynne właściwości. Na szczególną uwagę zasługuje antybakteryjne działanie silikonu. Struktura materiału skutecznie zapobiega namnażaniu się bakterii – aż do 10 tys. razy mniej bakterii, niż na nylonowych włóknach klasycznych szczoteczek. Hypoalergiczne właściwości tworzywa powodują, że alergicy również mogą sięgnąć po ten niesamowicie starannie wykonany produkt. Włosie wykonywane z silikonu uznawane jest powszechnie za najdelikatniejsze z dostępnych na rynku.

foreo

Mechanizm szczoteczek wykonuje niezwykle delikatny ruch micro-wymiatający. Końcówki włókien docierają w głąb szczelin międzyzębowych usuwając płytkę bakteryjną, gromadzące się osady i resztki pożywienia. Nowoczesne technologie soniczne, które wspierają działanie szczoteczki FOREO ISSA zapobiega powstawaniu ubytków, wybielając zęby, sprawia, że powrót do naturalnego koloru zęba staje się łatwiejszy, dociera do tylnych partii jamy ustnej, które są mniej dostępne, albo niedostępne dla konwencjonalnych szczoteczek, usuwa przebarwienia (kawa, wino, herbata, tytoń).

Szczoteczka soniczna FOREO ISSA jest bardzo wygodna, jeżeli chodzi o ładowanie. Port USB, który posiada jest wspaniałą funkcją. Wystarczy, że pod ręką masz komputer, czy powerbank i szczoteczka po podłączeniu się ładuje. Wydajna bateria trzyma naprawdę długie miesiące. Jest to przydatna informacja dla osób, które lubią podróżować, a nie lubią sobie zaprzątać głowy częstym ładowaniem. Końcówki również należą do tych, które cieszą się długą żywotnością. Idzie za tym to, że nawet do roku czasu można użytkować jedną. Szczoteczka ISSA posiada tyle plusów, które warto sprawdzić samemu.

Jeśli chcesz przekonać się jak działa szczoteczka FOREO, zapraszamy do serwisu HappyDental https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne-foreo-issa, który oferuje sprzedaż oryginalnych szczoteczek FOREO, będących gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Podziel się:

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*