Tradycyjny pendrive na smyczy nigdy mu nie dorówna

Śliczny, elegancki naszyjnik, a na nim ozdobny pendrive lub karta sim. Tradycyjna smycz nigdy czemuś takiemu nie dorówna.

pendrive-1

W ostatnim czasie powstało wiele takich gadżetów, które nijak nie przypominają pamięci usb, ale jednak nią są. Śliczne pendrive’y- złocone, posrebrzane, metalowe, zdobione cyrkoniami, aż nie sposób im się oprzeć. Z pewnością okażą się udanym prezentem urodzinowym dla Twojej przyjaciółki lub chłopaka. Jednak podejrzewamy, że wpierw sama skusisz się na ten gadżet.

Nie dość, że funkcjonalny to jeszcze dobrze wygląda. Pomysłowość designerów nie zna granic. Aż trudno uwierzyć, że to pamięć przenośna.

pendrive-3

pendrive-2

pendrive-4

Podziel się:

3 komentarze

  1. Karo.Bu

    Idealne rozwiązanie ! Pięknie się prezentują a takie funkcjonalne, zdecydowanie strzał w dziesiątkę 😀

  2. Gahanova

    Super rzecz!!! Mam nadzieję że zrobią w wersji biżuterii gotyckiej/ steampunk, wtedy na pewno takie coś zakupię 🙂 to jest bardzo fajne rozwiązanie, bo czasem bez pendrive’a ani rusz, a ten złośliwiec potrafi się dosyć często gubić, a tak to byłby pod ręką 🙂

  3. EwaW

    Jest to na pewno ciekawe i użyteczne rozwiązanie, i z jednej strony bardzo wygodne i przydatne, a z drugiej jakoś bym się chyba źle czuła wiedząc, że nosze na szyi pendrive’a, którego w każdej chwili mogę zgubić. Ja wolę tradycyjne sposoby i nosze takie rzeczy w torebce 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*