Trendy wśród okularów przeciwsłonecznych

Jeśli jesteś na zakupie nowych okularów przeciwsłoneczny i nadal nie możesz się zdecydować, my zaproponujemy Ci najmodniejsze fasony tego sezonu. Może na któryś z nich się skusisz?

trendy-wśród-okularów-1

Bez wątpienia numerem jeden są okulary z brązowymi szkiełkami, a nawet jeśli to nie jest brąz to grunt by były kolorowe np. w odcieniu różu lub oranżu – tak lansują słynne domy mody. Najmodniejsze są właśnie te z przezroczystymi szkłami – przy okazji, dobra alternatywa na wieczór. Wśród fasonów dominują klasyczne awiatory i te w przeskalowanych rozmiarach. Odważni być może skuszą się na drewniane lub wzorzyste oprawki, będące dopełnieniem stylu etno.

trendy-wśród-okularów-2

Trendy wśród okularów zazwyczaj przemyślane są tak, aby każda z nas mogła dopasować odpowiedni model do kształtu swojej twarzy. Sądząc jednak po propozycjach projektantów myślę, iż nie należy traktować tych inspiracji zbyt dosłownie. A jak Wy uważacie?

Podziel się:

1 komentarz

  1. Gahanova

    bardzo ładne i dobrze dobrane do urody modelek okulary 🙂 na zdjęciu drugim dają ciekawy efekt, wspaniale współgrają z bladością modelki oraz 5 – moim zdaniem dobre do sesji beauty. Ja jestem wierna moim steampunkowym lenonkom z podwójnymi szkiełkami 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*