UCZELNIA – Komfortowo przede wszystkim

Pierwszy września co prawda mamy już za sobą, lecz pierwszy października zbliża się wielkimi krokami. Jedni zapewne się cieszą na spotkanie z przyjaciółmi, poznanie nowych ludzi – innym może nie do końca chce się wracać z powrotem.

Tak czy siak, ważne jest by czuć się modnie i wygodnie przesiadując na uczelni. Podpowiem Wam jaki zestaw sprawdzi się idealnie.
Uczelnia to takie miejsce, gdzie trzeba się dużo nabiegać pomiędzy wykładami, dlatego też warto czuć się komfortowo. Dżinsowe ogrodniczki są w trendach już od kilku sezonów, a królowały w latach ’90. Teraz przeżywają swoją drugą młodość. Również i w sezonie jesień – zima 2016/17 są hitem. Gdy zrobi się chłodniej możemy zestawić je z golfem lub cieplejszą bluzą. Jednak temperatury aż tak nas jeszcze nie zaskakują i śmiało do ogrodniczek możemy założyć basicową bluzkę, np. w paski.
Wybierając ogrodniczki, trzeba jednak pożegnać się z idealnymi proporcjami i talią, ponieważ maskują one wszystko, co w kobiecych sylwetkach najpiękniejsze.
Do całości idealnie sprawdzą się trampki czy sneakersy oraz czarny mały plecak vintage, który pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

91-uczelnia-szarwark-1

91-uczelnia-szarwark-2

91-uczelnia-szarwark-4

91-uczelnia-szarwark-3

91-uczelnia-szarwark-5

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Wizaż: Magdalena Rusnarczyk
Modelka: Katarzyna Zarosińska
Stylizacja: Gabriela Szarwark

Ubrania i dodatki:
Ogrodniczki: Trendy Shop, 69,99 zł
Bluzka: Trendy Shop, 19,99 zł
Trampki: własność modelki
Plecak: własność stylistki

Całkowity koszt stylizacji poniżej 90 zł.

Trendy Shop, ul. Długa 50, Kraków

Podziel się:

2 komentarze

  1. Karo.Bu

    Super ogrodniczki ! 😀 Bardzo fajna stylizacja i oczywiście ponadczasowe białe trampki, obuwie które pasuje do większości luźnych stylizacji. Sama mam w szafie parę 🙂

  2. Depeszowa23

    świetne 🙂 o ile rażą mnie w oczy spodnie typu “moda dla powodzian”, o tyle w wersji ogrodniczek jest to wybaczalne 🙂 strój bardzo dziewczęcy i wygodny, bardzo mi się podoba plecak, mimo że wydaje się mały to takie plecaki są często bez dna 😛

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*