White and white

Nawet jeśli wybieramy strój sportowy nie musimy rezygnować z wrodzonej elegancji. Jednak jak uzyskać ten efekt?

W danej stylizacji jej nutkę uzyskałam przez zdominowanie stroju przez biały kolor. Ciekawym elementem są również spódniczko-spodenki, z jednej strony asymetryWcznie skrojone, z drugiej super wygodne. Strój idealny do biegania czy na fitness.

33-idziemy-poćwiczyć-1

33-idziemy-poćwiczyć-2

33-idziemy-poćwiczyć-3

33-idziemy-poćwiczyć-4

33-idziemy-poćwiczyć-5

Koszt stylizacji: 29 zł

Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Modelka: Anna Pshenychna
Stylizacja: Ludmiła Malinowska

Ubrania:
Bluza Puma- Roban- 20zł
Spódniczko-spodenki – Roban- 9 zł
Buty- własność stylistki

Podziel się:

4 komentarze

 1. Karo.Bu

  Kolor stylizacji idealnie współgra z urodą modelki i fajnie ją podkreśla 😀 Osobiście też uwielbiam jasne kolory :p A stylizacja mega! Najbardziej podobają mi się te buty 😀

 2. Madness

  swietne buty mialam kiedys podobne ale niestety wyrosłam… podoba się tez przod tych spodniczko-spodenek. niby biale i jednolite a przyciągaja uwage. czekam na pierwsze dni wiosny i zabieram się za cwiczenie w terenie!

 3. JoasiaK

  Spódniczko-spodenki mega! W sam raz na treningi latem, gdy każdy centymetr odkrytej skóry to ulga. A biel kojarzy się z elegancją i profesjonalizmem. Jak dla mnie super!

 4. Ewela123

  Bluza bardzo fajna, ale ta spodenko-spodniczka do mnie nie przemawia. Może dlatego, że trochę to za krótkie. Buty też wydają się być wygodne do ćwiczeń i wyglądają ładnie ;]

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*