Wsiąść do tramwaju…

„Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet..” tak śpiewa Maryla Rodowicz, a my wsiadamy do tramwaju i to tu robimy zdjęcia naszej kolejnej stylizacji.

Dzisiejsza stylizacja to połączenie kobiecości oraz aktualnych trendów w modzie. Stylizacja składa się z kamizelki xxl, która jest jednym z głównych trendów w sezonie wiosna – lato 2016. Kolejnym elementem są spodnie typu culotte, które są eleganckim dodatkiem całej stylizacji. Biały top na ramiączkach to basic, który każda z nas ma w swojej szafie. Ostatnim elementem całej stylizacji są buty espadryle, które są nie tylko wygodne, ale również nadają całej stylizacji charakteru. Cała ta stylizacja to zabawa formą, dlatego zachęcam Was do zabawy kolorami, wzorami, formami, aby nasze ulice nabrały kolorów.

55-w-podrozy-sendecka-1

55-w-podrozy-sendecka-2

55-w-podrozy-sendecka-3

55-w-podrozy-sendecka-4

55-w-podrozy-sendecka-5

55-w-podrozy-sendecka-6

Autorzy:
Zdjęcia: Izabela Adamczyk
Wizaż: Małgorzata Krzyżak
Modelka: Andżelika Łach
Stylizacja: Monika Sendecka

Ubrania i dodatki:
Spodnie: Trendy Shop, 39,90 zł
Top: Trendy Shop, 16,90 zł
Kamizelka: H&M, własność stylistki
Buty: TK Maxx, własność stylistki

Łączny koszt stylizacji poniżej 57,- zł

Trendy Shop, ul. Długa 50, Kraków

Podziel się:

2 komentarze

  1. Jola.Ma

    Genialna stylizacja 😀 Uwielbiam jasne kolory i luźne rzeczy 🙂 Najbrdziej podoba mi się bluzka i kamizelka 🙂 Spodnie dodają charakteru całości, ogólnie ekstra ! 🙂

  2. Am3lia

    Jestem niemal pewna, że w lecie widziałam dziewczynę w niemal identycznym zestawie, czyżby inspiracja? 🙂 ogólnie stój wydaje się idealny na podróż, podoba mi się 🙂

Zostaw komentarz

Dyskutując, szanujmy innych Użytkowników nawet jeżeli nie zgadzamy się z nimi. Za wulgaryzmy i linki w komentarzach traci się konto. Prosimy uważnie redagować wpisy, po ich zapisaniu nie ma możliwości edycji.
Komentarze nowych Użytkowników są przez jakiś czas akceptowane przez Moderatorów.

Twój email nie będzie widoczny.Wymagane pola zaznaczone są *

*